Manisa Hastane Odasında Nikah Kıydılar

Manisa Hastane Odasında Nikah Kıydılar

Hastane odasında nikah kıydılarMANİSA'da yaşayan Serkan Zeyrek, annesinin yaklaşık bir aydır tedavi gördüğü hastane odasında, nişanlısı Tuba Adıgüzel ile hayatını birleştirdi.

Hastane odasında nikah kıydılar

MANİSA'da yaşayan Serkan Zeyrek, annesinin yaklaşık bir aydır tedavi gördüğü hastane odasında, nişanlısı Tuba Adıgüzel ile hayatını birleştirdi.

Manisa'nın Şehzadeler İlçesi'nde özel bir lisede görev yapan öğretmen 29 yaşındaki Serkan Zeyrek, yaklaşık bir aydır Manisa Devlet Hastanesi'nde şeker hastalığından dolayı tedavi gören annesi 64 yaşındaki Şükran Zeyrek'i sevindirdi. Nişanlısı 26 yaşındaki Tuba Adıgüzel ile birlikte 17 Temmuz tarihine Manisa'daki Bedesten Salonu için nikah günü alan Serkan Zeyrek, annesinin tedavisi tamamlanmayınca yer değişikliği yapıp, nikah merasimi için Manisa Devlet Hastanesi Dahiliye Bölümü'ndeki 116 numaralı odaya geldi. Hasta yatağında oğlunun nikahını görebilen anne Şükran Zeyrek, zaman zaman gözyaşlarına hakim olamadı. Hastane odasına çağrılan nikah memuru Nurettin Başkurt da, çiftin nikahını kıydı. Nikaha katılanlara şeker ikram edildi, geline takılar takıldı.

Yakınları ile birlikte hastane koridorunda hatıra fotoğrafları çektiren çift, çok mutlu olduklarını söyledi. Damat Serkan Zeyrek, 17 Temmuz tarihine nikah günü aldıklarını, ancak annesinin hastanedeki tedavisinin sona ermemesi üzerine nikah yerini değiştirmeye karar verdiklerini belirterek, "Nikah günümüzü almıştık. Ama annem rahatsız diye yapamadık. Annemin de görmesini istiyorduk. Yetkililer de izin verdi. Çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.