Manisa haluk levent'ten önce konser, sonra alanda temizlik
Haberler » Güncel » Manisa haluk levent'ten önce konser, sonra alanda temizlik - Haber

Manisa haluk levent'ten önce konser, sonra alanda temizlik

Haluk Levent'ten önce konser, sonra alanda temizlikManisa'nın Akhisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşu için düzenlenen kutlama etkinliğinde, ünlü şarkıcı Haluk Levent sahne aldı.

Manisa haluk levent'ten önce konser, sonra alanda temizlik

'ten önce konser, sonra alanda temizlik

Manisa'nın ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşu için düzenlenen kutlama etkinliğinde, ünlü şarkıcı Haluk Levent sahne aldı. Haluk Levent, gece sonunda kirlenen konser alanını ise Akhisar Belediye Başkanı CHP'li ve belediye ekipleriyle birlikte temizledi.

Akhisar Belediyesi'nce düzenlenen '6 Eylül Akhisar'ın Kurtuluş Günü' etkinlikleri kapsamında, dün (perşembe) akşam Haluk Levent konser verdi. Ünlü rock şarkıcısı Haluk Levent'i dinlemek için gelen binlerce kişi, Akhisar Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet Konser Alanı'nı doldurdu. 2 saat sahnede kalan Haluk Levent, birbirinden güzel parçalarını seslendirdi. Akhisarlılar, gönüllerinde eğlendi.

Haluk Levent, konser sonunda oteline geçip 20 dakika sonra alana geri geldi, Akhisar Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından startı verilen temizlik seferberliğine katıldı. Üzerine belediye yeleği giyen ve eldiven takan Haluk Levent, kendisine eşlik eden Akhisar Belediye Başkanı CHP'li Besim Dutlulu, belediye personeli ve etkinliğe destek veren gençlerle birlikte, konser alanındaki çöpleri topladı. Yapılan temizlik çalışmasıyla konser alanından 15 torba çöp toplandı. Toplanan çöp torbalarının önünde hatıra fotoğrafı çekildi.

Etkinlik hakkında konuşan Haluk Levent, Son yıllarda şöyle bir izlenim vardı. Konser ve festivallerden sonra ortalıktaki çöpleri göstererek 'İşte rockçılar etrafı çok kirletiyor' diyorlardı. Bir bakıma, bu biraz haklı bir eleştiriydi. Biz de Akhisar'da, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve gençlerle birlikte böyle bir kampanya başlatalım dedik. Umarım bu proje, diğer konserlerde de devam eder. Sadece konserlerde kalmaz ve yaşadığımız şehirleri daha temiz tutmaya özen gösteririz dedi.

Belediye Başkanı Dutlulu ise, Kendisine duyarlılığı için çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra Akhisar'ı daha temiz tutmak için vatandaşlarımızdan aynı duyarlılığı ve hassasiyeti bekliyoruz. Umarım Akhisar'da başlattığımız bu temizlik seferberliği tüm Türkiye'ye örnek olur. Herkese teşekkür ediyorum diye konuştu.

Kaynak: DHA

Haber Videosu

: Manisa haluk levent'ten önce konser, sonra alanda temizlik

Manşet

Haberler