Manisa'da Bakan İslam'ın Katıldığı Toplantıda Deprem Korkusu Yaşandı (3)

Manisa'da Bakan İslam'ın Katıldığı Toplantıda Deprem Korkusu Yaşandı (3)

Manisa'da Bakan İslam'ın Katıldığı Toplantıda Deprem Korkusu Yaşandı (3)
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Bakan İSLAM, SAVAŞTEPE'Yİ ZİYARET ETTİ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Balıkesir'in Savaştepe İlçesi'ne gelerek Soma'da yaşanan maden faciasında hayatını kaybeden madenci yakınlarını ziyaret etti.

Bakan İSLAM, SAVAŞTEPE'Yİ ZİYARET ETTİ 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Balıkesir'in Savaştepe İlçesi'ne gelerek Soma'da yaşanan maden faciasında hayatını kaybeden madenci yakınlarını ziyaret etti. Ziyarete Balıkesir Valisi Ahmet Turhan, Savaştepe Kaymakamı Yusuf Cıbır, Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek'te katıldı.

İlk olarak Maden Kazasında hayatını kaybeden Bilal Malkoç'un ailesine taziye ziyareti gerçekleştiren Bakan İslam'ın ziyaretinde duygusal anlar yaşandı. Bilal Malkoç'un annesi Fatma Molkoç fenalaşarak baygınlık geçirince Sağlık ekipleri çağrıldı. Daha sonra maden faciasında hayatını kaybeden maden şehitleri için dualar okundu. Sadettin Güngör'ün ailesini de ziyaret eden Bakan Ayşenur İslam, Güngör ailesinin acılarını paylaştı. Mahallede yardıma muhtaç olan yatalak hasta Mehmet Aslan'ı, ziyaret eden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Aslan'ın hastalığı hakkında bilgi aldı. Taziye ziyaretlerinin ardından Bakan İslam, Savaştepe'den ayrıldı. - İslam

SON DEPREMLER: Türkiye ve dünyadan son dakika depremler listesi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Çok Okunan Haberler

title