Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin Kurs Kayıtları Başladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin Kurs Kayıtları Başladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Atatürk Gençlik Merkezi ve Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi’nin güz dönemi kurs kayıtları başladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin Kurs Kayıtları Başladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Atatürk Gençlik Merkezi ve Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi’nin güz dönemi kurs kayıtları başladı. 15 Eylül7de başlayan kurs kayıtları 10 Ekim’e kadar devam edecek.

Sanat kurslarının yanı sıra sertifikalı kurslarla birlikte dershane eğitimi de veren Atatürk Gençlik Merkezi ve Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi’ne yediden yetmişe her kesim büyük ilgi gösteriyor. Atatürk Gençlik Merkezi’nin güz döneminde eğitim vereceği branşlar şunlar: Bilgisayar kullanımı, Ön Muhasebe, İngilizce, Diksiyon Eğitimi, Keman, Gitar Piyano, Bağlama, Step Aerobik Pilates, Resim, Seramik, Çini Boyama, Tel Kırma, Kırkyama, Ahşap Boyama, Ebru Sanatı, Keçe Süsleme, Giyim ve Makine Nakışı. Ayrıca yoğun istek üzerine Kore Dili eğitimlerine de başlanacak

Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi’nde de güz dönemi kurslarında Netsis, Autocad, Grafik Animasyon, İngilizce, Diksiyon Eğitimleri, Hasta Kayıt kabul işlemleri, Tiyatro Eğitimi, Fotoğrafçılık, İlk Yardım, Arapça, Telkari, Kuyumculuk, Tezhip, Çini Boyama, Pratik Dikiş, Resim, Seramik Hamuru ile Turistik eşya yapımı, Kaat’ı Sanatı, Naht Sanatı gibi farklı branşlarda eğitim verilecek.