Manisa Belediyesi Kardeş Şehir Ingolstadt’taydı

Manisa Belediyesi Kardeş Şehir Ingolstadt’taydı

MANİSA Belediye Başkan Yardımcısı Nursel Ustamehmetoğlu, Belediye Meclis Üyeleriyle Birlikte, Kardeş Şehir Almanya'nın Ingolstadt Şehrini Ziyaret Etti.

Manisa Belediyesi Kardeş Şehir Ingolstadt’taydı

Manisa belediye başkan yardımcısı nursel ustamehmetoğlu, belediye meclis üyeleriyle birlikte, kardeş şehir almanya'nın ıngolstadt şehrini ziyaret etti. Ingolstadt Belediye Başkanı Alfred Lehmann'ın davetlisi olarak "Dük'ün Ingolstadt Festivali'ne katılan Manisa heyeti, Ingolstadt Belediye Başkanı Lehmann'ı 471. Mesir Festivali'ne davet etti.

Manisa Belediyesi'nin kardeş belediyesi olan Ingolstadt Belediye Başkanı Alfred Lehmann, 'Dük'ün Ingolstadt Festivali'ne Manisa Belediyesi'ni de davet etti. Lehmann'ın bu davetine Belediye Başkan Yardımcısı Nursel Ustamehmetoğlu, Belediye Meclis Üyeleri Hüseyin Köroğlu, Haldun Oluç, Serhan Çelik, Abdullah Ata ve Selim Şarkdağ icabet etti.

Ziyaret hakkında bilgi veren Belediye Başkan Yardımcısı Nursel Ustamehmetoğlu, "Ingolstadt'ın 1200 yıllık tarihinde ortaçağa vurgu yapmak amacıyla her yıl düzenlenen "Dük'ün Ingolstadt Festivali" bu yıl da 23 Temmuz-26 Temmuz tarihleri arasında düzenlendi. Belediyemizden meclis üyelerinin katılımıyla ilimiz temsil edildi. Ingolstadt Belediye Başkanı Alfred Lehmann, "sevgili meslektaşım" dediği Cengiz Ergün'e selamlarını ve saygılarını ileterek, Ingoldadt'ı tanıtan armağanlar gönderdi. Heyetimiz Ingolstadt'da en güzel şekilde ağırlandı. Meclis üyelerimiz 471. kez yapılacak olan Mesir Festivalimize kardeş şehir meclis üyelerini davet ettiler" dedi.

Kaynak: Haberler.Com