Manisa: AK Parti Manisa Teşkilatının Seçim Çalışmaları
Haberler » Yerel » Haber

Manisa: AK Parti Manisa Teşkilatının Seçim Çalışmaları

- AK Parti Manisa Teşkilatı, İl Başkan Yardımcısı Ar-ge Başkanı Mustafa Uyumaz'ın Başkanlığında Saruhanlı İlçesi'nde Verilen Eğitim Semineri ile Seçim Çalışmalarına Start Verildi.

Manisa: AK Parti Manisa Teşkilatının Seçim Çalışmaları

- AK Parti Manisa teşkilatı, İl Başkan Yardımcısı Ar-Ge Başkanı Mustafa Uyumaz'ın başkanlığında Saruhanlı İlçesi'nde verilen eğitim semineri ile seçim çalışmalarına start verildi.

Saruhanlı'da düğün salonunda gerçekleştirilen toplantıya İl Başkan Yardımcısı Ag-Ge Başkanı Mustafa Uyumaz, il başkan yardımcıları Zafer Ekinci, Celal Gerdan, Yönetim Kurulu Üyeleri, Saruhanlı İlçe Başkanı Fahrettin Ayçiçek, ilçe yönetim kurulu üyeleri köy ve mahalle temsilcileri katıldılar.

Toplantıda konuşma yapan AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Uyumaz, verilecek eğitim semineri ile ilgili olarak Ankara'da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ar-Ge Başkanı Ankara Milletvekili Reha Denemeç tarafından bilgilendirildiklerini belirtti. Uyumaz, "4 yılda cumhuriyet tarihinde eşi görülmemiş hizmetlere imza atan AK Parti hükümetinin daha uzun zaman iktidar olması için çok çalışmamız gerektiğini göreceksiniz ve yılmadan çalışacağız. Bu eğitimden alacaklarınızı sizde sorumlu olduğunuz her kesime anlatınız ki; AK Parti 5 yıl daha iktidar olup daha çok hizmetlere imza atsın. Milletimiz yıllarca çektiği sıkıntılardan kurtulup rahata ve huzura ersin" dedi.

Açılış konuşmasının ardından salonda bulunan AK Partililere yaklaşık 3 saat boyunca sinevizyon gösterisi eşliğinde, AK Parti siyasi kimliği ve dış politika konusunda İl Başkan Yardımcısı Zafer Ekinci, sosyal ve ekonomik politikalar hakkında İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Yersel, teşkilat ve seçim çalışmaları hakkında da Ar-Ge Başkanı Mustafa Uyumaz tarafından bilgiler aktarıldı.

(ÖA-YK)