Manisa 467. Uluslararası Mesir Festivali

Manisa 467. Uluslararası Mesir Festivali

Manisa 467. Uluslararası Mesir Festivali Kapsamında Açılan

Manisa 467. Uluslararası Mesir Festivali

Manisa 467. Uluslararası Mesir Festivali kapsamında açılan

14. Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı'nı gezen ünlü sinema sanatçısı Yeliz Yeşilmen yoğun ilgi görürken, akşam da pop müziğinin efsane grubu MFÖ hayranlarına müzik ziyafeti verdi.

Yeliz Yeşilmen, bu yıl 14.'sü düzenlenen Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı'nda büyük ilgiyle karşılandı. Stantları dolaşan Yeşilmen sempatik tavırlarıyla dikkat çekerken, hayranları kendisine mesir macunu ikram etti. Fuardaki Aydın Şeker isimli bir stant görevlisinin, mesir macununun gebe kalamayan hanımlar için umut olduğunu ifade etmesi üzere şaşkına dönen Yeliz Yeşilmen, "Mesir macunu dünyaya tanıtılmalıdır. Tanıtım filminde de benden iyi kimse oynayamaz. Teklif gelirse böyle bir filmde seve seve oynarım" dedi.

Stantları gezen Yeliz Yeşilmen sergilenen ürünleri incelerken, görevlilerden de bilgi aldı. Yeşilmen, gördüğü ilgiden memnun olduğunu söyledi.

Festival kapsamında dün akşam da pop müziğinin efsane grubu MFÖ, Manisalılar'la buluştu. Hava şartlarının elverişli olmaması nedeniyle Cumhuriyet Meydanı'ndan Atatürk Spor Salonu'na alınan konserde izdiham yaşandı. Unutulmayan parçalarını seslendiren grup, sempatik tavırları ve sahne kostümleriyle ilgi çekti. Gruptan en fazla ilgiyi ise Beter Ali karakteriyle gönüllerde taht kuran Özkan Uğur gördü. Sahne performansıyla göz dolduran grup, dinleyenlerden büyük alkış aldı. Festivale katılımlarından dolayı gruba teşekkür eden Belediye Başkanı Bülent Kar, MFÖ'ye çiçek, mesir macunu ve hediye sepeti verdi. Esprilerle renkli geçen konserde grup, sahnede 1.5 saat kaldı.

(ÖA-YK-CC-Y)

Kaynak: İHA