"İstanbul ve Taraftarlardan Ayrıldığım İçin Üzgünüm"

Roberto Mancini, Galatasaray ile karşılıklı anlaşarak ayrıldıklarını belirterek, "İstanbul ve taraftarlardan ayrıldığım için üzgünüm." dedi.

İstifa ederek Galatasaray'dan ayrılan teknik direktör Roberto Mancini, İtalyan haber ajansı Ansa'ya yaptığı açıklamada, Galatasaray ile karşılıklı anlaşarak ayrıldıklarını belirterek, "İstanbul ve taraftarlardan ayrıldığım için üzgünüm" dedi.

Mancini açıklamasında, "Kulübün ihtiyaçlarını anlıyorum. Galatasaray'ın teklifini kabul ettiğim zamandan bu yana 8 ay içinde takımın hedefleri değişti" diye konuştu.

Mancini'nin istifa haberi İtalyan basınında geniş yer bulurken, La Repubblica gazetesi internet sitesindeki haberinde İtalyan teknik adamın yeni adresinin bir milli takım olabileceği yorumunda bulundu. La Repubblica haberinde, Avrupa'nın büyük kulüplerinin kulübelerinin dolu olduğu belirtirken, Mancini'nin Dünya Kupası sonrası Hudson'ın yerine İngiltere Milli Takımı'nın veya hakkında söylentilerin yoğun olduğu Cappello'nun Rusya'sının başına geçebileceğini yazdı. - MİLANO

Kaynak: İHA