Manavgat'ta Festivaller Haziran'da Başlıyor
Haberler » Yerel » Manavgat'ta Festivaller Haziran'da Başlıyor - Haberler

Manavgat'ta Festivaller Haziran'da Başlıyor

17.Manavgat Barış Suyu Kültür Sanat ve Gençlik Festivali ve Manavgat 3.8-10 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Manavgat'ta Festivaller Haziran'da Başlıyor

17. Barış Suyu Kültür Sanat ve Gençlik Festivali ve Manavgat 3. Motosiklet Festivali,

8-10 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Bu yıl tüm 'den ve uluslararası katılımlarla birlikte 200 bin kişiyi ağırlayacak olan 17. Manavgat Barış Suyu Kültür Sanat ve Gençlik Festivali ve Manavgat 3. Motosiklet Festivali, 8 Haziran'da klasik arabalar, Türkiye'nin dört bir köşesinden Manavgat için gelen renkli VosVos'lar, yüzlerce motosiklet tutkunu ve dev maskotların katılacağı kortejle başlayacak.

Festivalde Sibel Can, Volkan Konak, Edip Akbayram, Zeynep Dizdar, Baha, Erkan ve Akademi Jale, Anadolu Ateşi, Shaolin Rahipleri, Pekin Akrobasi ve Kenya Akrobatları izleyicilerle buluşacak.

Festival kapsamında

Psikolog Sibel Parlak, İş geliştirme Uzmanı Kenan Yüce ve Yapı Güçlendirme Uzmanı Dr. Ramazan Özçelik te birer seminer verecek. Ünlü Yazar Buket Uzuner ise imza gününde kitaplarını okurları için imzalayacak.

Bu yıl çok geniş kitlelere hitap edecek festivaller ile ilgili olarak Manavgat Belediyesi'nce hazırlanan ve içeriklerinde çocuk, genç, barış, sevgi, kardeşlik ve dünya cenneti Manavgat temalarının işlendiği 4 ayrı afiş tasarımı da beğeni topladı. - ANTALYA

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler