Manavgat'ta AK Parti Buluşması

Manavgat'ta AK Parti Buluşması

AK Parti Manavgat İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda, yeni yönetim kurulu üyeleri ile parti kurucuları ve bugüne kadar yönetimlerde görev alanlar bir araya geldi.

Manavgat'ta AK Parti Buluşması

AK Parti Manavgat İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda, yeni yönetim kurulu üyeleri ile parti kurucuları ve bugüne kadar yönetimlerde görev alanlar bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse'nin de katıldığı toplantıda İlçe Başkanı Ercan Mekteplioğlu, 'Birlik, Beraberlik' mesajı verdi. Gündoğdu beldesindeki Turan Prince Residence Hotel'de düzenlenen yemekli toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Ercan Mekteplioğlu, "AK Parti ilçe teşkilatı kurulduğu günden bu yana görev alan partililerimiz ile bir araya gelmeyi amaçladık. Niyetimiz birlik ve beraberliği sağlayıp, daha da güçlenmek. Zor günlerden geçtik, geçmişte partimizde görev yapmış arkadaşlarımızın, büyüklerimizin tecrübelerinden faydalanmak istiyoruz" diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse ise konuşmasında, birlik beraberliğin önemine değinerek, "Bizi biz yapan, birlik ve beraberlik içesinde, hizmet amacıyla ve samimiyetle çalışmaktır. AK Parti'de menfaat hesapları, çıkar ilişkileri yoktur. Biz vatandaşımızın derdiyle dertlenen, onlara hizmet edebilmek için gayret gösteren kadrolara sahibiz. Manavgat'ta yaşıyorsunuz ve görüyorsunuz. AK Partili bir belediye olsaydı, böyle mi hizmet yapılırdı. Farkı herkes görebiliyor. Manavgatlıların daha iyi hizmet görmesi için, Manavgat'ı da kazanmalıyız. Bunun için, partimizin kuruluşundan bu yana görev almış, gönül vermiş herkes birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalıyız" dedi.

"Vatandaşımız daha yakın zamana kadar, 'bin yıl sürecek' denilen 28 Şubat'ın izleri ve endişesi içinde yaşıyordu" diyen Köse, "Hamdolsun, milletin desteğiyle ard arda, her seçimde bir öncekinden daha fazla oyla iktidara gelen AK Parti, Türkiye'ye dayatılan vesayetçi sistemin, 28 Şubat'ın izlerini bir bir sildi. 4+4+4 eğitim sistemi ile en büyük izleri silindi. Milletin iktidarı AK Parti, tarihe geçecek yeniliklere reformlara imza atıyor. Belki çok farkında olmayabilirsiniz ama gelecekte çocuklarımız, torunlarımız tarih kitaplarına geçecek bu önemli adımları anlayıp, sizlerle bizlerle gurur duyacak. Herşey yapıldı bitti mi? Elbette daha yapılacak çok şey var. Yeni Anayasa çalışmaları var. Milletimiz referandumda yapılan bazı düzenlemelerde olduğu gibi sivil anayasayı, kendi anayasasını kendisi yapacak. Vesayetçi ve statükocu sistemden tamamen kurtulmuş olacak" ifadelerini kullandı. - ANTALYA