MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Maltepe Üniversitesi Haberleri

Maltepe Üniversitesi haber, Maltepe Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Maltepe Üniversitesi - 2.4.2019
2. Uluslararası Kıbrıs Konferansı
"Federasyon artık etnik gruplar arasındaki sorunları çözebilecek bir büyü değil" Maltepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.
Maltepe Üniversitesi - 27.3.2019
Kahvehaneleri Dolaştılar, Vatandaşları Kütüphaneye Çağırdılar
MALTEPE Üniversitesi öğrencileri 'Kütüphane Haftası' kapsamında kahvehaneleri dolaştı ve vatandaşlara "En son ne zaman kütüphaneye gittiniz?
Maltepe Üniversitesi - 27.3.2019
Bu Otobüs Kütüphaneye Gidiyor!
Maltepe Üniversitesi öğrencileri "Kütüphane Haftası" kapsamında kahvehaneleri dolaştı ve vatandaşlara "En son ne zaman kütüphaneye gittiniz?" diye sordu.
Maltepe Üniversitesi - 22.3.2019
Ib Genel Direktörü Dr. Siva Kumari Maltepe Üniversitesi'nde
Maltepe Üniversitesi'nde 'Türkiye'de IB Eğitimi' konulu bir panel düzenlendi.
Maltepe Üniversitesi - 18.3.2019
Suçlu Bulundu: Uykusuzluk
Bu sorunun yanıtını Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ender Levent veriyor.
Maltepe Üniversitesi - 14.3.2019
Kazakistan-Türkiye Ticareti 2 Milyar Dolara Ulaştı"
'Orta Asya'nın Yükselen Yıldızı: Kazakistan' paneli Maltepe Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşti.
Maltepe Üniversitesi - 14.3.2019
17 Farklı Milletten Öğrenciler Kongrede Buluştu
– MALTEPE Üniversitesi bugün 7'ncisi düzenlenen Uluslararası Öğrenci Kongresine ev sahipliği yaptı.
Maltepe Üniversitesi - 14.3.2019
14 Mart'ın Bilinmeyen Hikayesi
Maltepe Üniversitesi, 14 Mart Tıp Bayramı'nın az bilinen hikayesini ortaya çıkarmak için, tarihi arşivleri taradı, belgeleri buldu ve tanıklarla konuştu.
Maltepe Üniversitesi - 7.3.2019
2023'teki Dış Ticaret Hedefi İçin Doğru Planlama Yapılmalı
– Maltepe Üniversitesi'nin geleneksele hale gelen Lojistik ve Ticaret Buluşması'nın bugün dokuzuncusu düzenlendi.
Maltepe Üniversitesi - 7.3.2019
Maltepe Üniversitesi'nde 9. Geleneksel Lojistik ve Ticaret Buluşması Gerçekleştirildi.
Maltepe Üniversitesi'nin düzenlediği 9. Geleneksel Lojistik ve Ticaret Buluşması'nda konuşan Ticaret Bakan Yardımcısı Tuna Turagay, Lojistik Koordinasyon Kurulu'nun kurulduğunu ve Türkiye'nin lojistik mastır planının hazırlanması için çalışmaların başladığını söyledi.
Maltepe Üniversitesi - 2.3.2019
Kış Bitiyor, Grip Bitmiyor: Salgın Yoğunlaşacak!
Gribin bu yılki etki gücü ve salgının son dönemeci hakkında sorularımıza yanıt veren Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dahiliye Uzmanı Dr.
Maltepe Üniversitesi - 23.2.2019
Maltepe Üniversitesi'nde Akreditasyon Eğitimi
ALMANYA merkezli uluslararası akreditasyon kuruluşu The Foundation for International Business Administration Accreditation'dan (FIBAA) Uzman Lars Weber, Maltepe Üniversitesi'nde bir günlük eğitim verdi.
Maltepe Üniversitesi - 21.2.2019
4. Uluslararası Bilim Olimpiyatları"
1000 proje yarışacak Kırıkkale Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi ve Ege Üniversitesi'nin de desteklediği ve 35'e yakın yabancı ülkenin dahil olacağı olimpiyatlarda, 1000 proje yarışacak.
Maltepe Üniversitesi - 20.2.2019
Yoksulluk Nafakası Mı, İşsizlik Sigortası Mı?
Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Medeni Hukuk Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Özmen, her boşanma davasının kendi somut özelliklerine göre değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.
Maltepe Üniversitesi - 13.2.2019
Eros'un Oklarının Yerini İnternet Aldı
Aşk konusunda akademik çalışmaları bulunan Maltepe Üniversitesi İnsan ve Toplum Fakültesi Felsefe Bölümü Dr.
Maltepe Üniversitesi - 12.2.2019
Atatürk Üniversitesinde Dijital Dönüşüm
Atatürk Üniversitesi Arama Konferansına, dijitalleşmeden sorumlu rektör yardımcısı ve ağırlıklı olarak ilgili birimlerin temsilcilerinden oluşan bir ekiple katılım sağladı. Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) Koordinasyon Birimi sekretaryası altında yürütülen ve toplam 50 kişinin katıldığı Arama Konferansına Atatürk Üniversitesinden gelen heyetin yanı sıra; Anadolu Üniversitesi, Doğuş Üniversitesi, MEF Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi, Project Showcase, SEM, Koç Sistem, Turkish Airlines, Akbank Akademi, Kuveyt Türk, Blackboard, Advancity, hepsiburada, iddia, e-Nokta, Neurolize ve Tink Okulları gibi dijital dönüşüm çalışmalarında öncü kuruluşların yöneticileri katıldı.
Maltepe Üniversitesi - 12.2.2019
Başkan Adayı Taşyürek, "Milletimiz Engin Ferasetiyle 31 Mart Seçimlerinde Gereken Karşılığı Verecek"
Ebubekir Taşyürek hakkında: 1960 yılında Erzurum'da doğan Ebubekir Taşyürek, ilk, orta, lise ve üniversite öğrenimini Erzurum'da tamamladı. Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Maltepe Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Ana Bilim Dalının Yönetim Bilim Dalında Yüksek Lisans Programına katıldı.
Maltepe Üniversitesi - 12.2.2019
AK Parti'nin Kartal Adayı Taşyürek, Esnaf ve Dernek Ziyaretlerinde Bulundu
Ebubekir Taşyürek hakkında: 1960 yılında Erzurum'da doğan Ebubekir Taşyürek, ilk, orta, lise ve üniversite öğrenimini Erzurum'da tamamladı. Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Maltepe Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Ana Bilim Dalının Yönetim Bilim Dalında Yüksek Lisans Programına katıldı.
Maltepe Üniversitesi - 11.2.2019
Kontak Lensler Gözlüklerin En Büyük Rakibi
Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden Prof. Dr. Sadık Şencan, 40 yaşından sonra yakını görme konusunda zorluk yaşayanların, gözlük ya da kontak lens yerine göz içi lensleri tercih ettiğini belirterek, "Kullanılacak lenslerde, hastanın kişilik yapısı, mesleği, gözün anatomik ve...
Maltepe Üniversitesi - 10.2.2019
İstanbul Valiliği: "Çöken Binadaki Arama Kurtarma Çalışmaları Sona Erdi"
"Arama kurtarma çalışmaları tamamlanmıştır" Arama kurtarma çalışmalarının sona erdiği belirtilen açıklamada, "Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) koordinasyonuyla Arama Kurtarma Birlikleri, JÖAK'a bağlı Jandarma Komando Arama Kurtarma Tabur Komutanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İl Sağlık Müdürlüğü ve UMKE, İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Kartal, Bahçelievler, Arnavutköy Belediyeleri, Kızılay, İHH, Maltepe Üniversitesi ve YARKUR'dan toplam 934 personel, 227 araç ve 8 arama kurtarma köpeği ile başlatılan arama kurtarma çalışmaları tamamlanmıştır" ifadelerine yer verildi.
Maltepe Üniversitesi - 10.2.2019
İstanbul Valiliği: Kartal'da Çöken Binanın Enkazındaki Arama-Kurtarma Çalışmaları Tamamlandı
Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Kartal Kaymakamlığı, GAMER'den Sorumlu Vali Yardımcısı, İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğü, il Sağlık Müdürlüğü ve Kızılay temsilcileriyle oluşturulan heyet yönetiminde derhal arama-kurtarma çalışmaları başlatıldığı belirtilen açıklamada, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) koordinasyonuyla Arama Kurtarma Birlikleri, JÖAK'a bağlı Jandarma Komando Arama Kurtarma Tabur Komutanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İl Sağlık Müdürlüğü ve UMKE, İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler il Müdürlüğü, Kartal, Bahçelievler, Arnavutköy Belediyeleri, Kızılay, İHH, Maltepe Üniversitesi ve YARKUR'dan toplam 934 personel, 227 araç ve 8 arama-kurtarma köpeği ile başlatılan çalışmaların tamamlandığı ifade edildi.
Maltepe Üniversitesi - 9.2.2019
Şevval'i Enkaz Altında Arkadaşları Aradı
Bu yıl hemşire olarak mezun olmayı planlayan Şevval henüz 23 yaşındayken Kartal'da çöken binada hayatını kaybetti. Binanın çökme anında annesi Güler Yılmaz ile evde olan Şevval'i enkaz altından çıkarmaya çalışanlar arasında öğrenim gördüğü üniversitenin öğrencilerinden oluşan Maltepe Üniversitesi Arama Kurtarma Kulübü'nden okul arkadaşları vardı.
Maltepe Üniversitesi - 6.2.2019
Ebubekir Taşyürek: "Kartal'ın Hakkı Kartal'a Verilecek"
Ebubekir Taşyürek hakkında: 1960 yılında Erzurum'da doğan Ebubekir Taşyürek, ilk, orta, lise ve üniversite öğrenimini Erzurum'da tamamladı. Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Maltepe Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Ana Bilim Dalının Yönetim Bilim Dalında Yüksek Lisans Programına katıldı.
Maltepe Üniversitesi - 4.2.2019
Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek: "Kartal'da Yeni Bir Sayfa Açacağız"
Ebubekir Taşyürek hakkında 1960 yılında Erzurum'da doğan Ebubekir Taşyürek, ilk, orta, lise ve üniversite öğrenimini Erzurum'da tamamladı. Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olduktan sonra İstanbul Maltepe Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Ana Bilim Dalının Yönetim Bilim Dalında Yüksek Lisans Programına katıldı.
Maltepe Üniversitesi - 31.1.2019
Maltepe Üniversitesi'nden "İstanbul" Temalı Kısa Film Yarışması
Maltepe Üniversitesi ve Roman Kahramanları Dergisi, "İstanbul" temalı kısa film yarışması düzenleyecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Maltepe Üniversitesi Haberleri | Maltepe Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 7 - Maltepe Üniversitesi haberleri, son dakika maltepe üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Sayıştaydan Denetimlerin Katma Değeri Üzerine Panel.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 13:19:43. #1.15#
title