MALİ MÜŞAVİRLER VE MUHASEBECİLER ODASI HABERLERİ

Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası Haberleri

Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası haber, Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası - 08.03.2012
Prof. Öztürk: Dünya İşçi Çıkarırken Türkiye İstihdam Rekoruna İmza Attı
Muhasebeciler Haftası dolayısıyla Sakarya Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası, Adapazarı Belediyesi ile Gökkuşağı Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından Orhangazi Kültür Merkezi'nde düzenlenen 'Dünya Ekonomisinde 2012 Senaryoları' konulu seminerde konuşan Prof.
Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası - 05.03.2012
Sinecem: Muhasebeciler Zor Şartlarda Çalışıyor
Muhasebecilerin yıllardır meslekte rüştünü ispat ettiğini dile getiren Sinecem, "Muhasebecilerimiz çağın ve teknolojinin gerekli bilgi ve deneyimi ile bilgilerini donatarak hizmetlerini sürdürdüler. Devletin tüm kurumlarının işleyişinde olmak, kayıt dışı vergi ve istihdamın önlenmesi, ülke kalkınmasına katkı, düzenli bir muhasebe ve denetim sisteminin oluşması adına tüm işlevleri başarı ile yürüttüklerini biliyoruz. Muş Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası'nı ve muhasebecilerimizi kutluyor, gününüz kutlu olsun diyorum.
Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası - 03.03.2012
Bsmmmo'dan Geleneksel Plaket Töreni
Bilecik Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası (BSMMMO) tarafından plaket töreni düzenlendi.
Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası - 01.03.2012
Muhasebeciler Günü
Bilecik Valisi Halil İbrahim Akpınar, Bilecik Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası (BSMMMO) Başkanı Hüseyin Şensoy ve beraberindekileri kabul etti.
Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası - 28.02.2012
Aydın'da Tarım Sigortaları 2012 Uygulama Toplantısı
Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile Tarım Sigortaları Genel Müdürlüğü tarafından Aydın Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası toplantı salonunda "Tarım Sigortalarının Sisteminin İşleyişi ve 2012 Yılı Uygulamaları" konulu toplantı düzenlendi.
Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası - 21.01.2012
Butso'da "Yeni Ticaret Kanunu" Semineri
BUTSO Konferans Salonu'ndaki seminerde, Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası Birliği Uzmanı Nusret Kurtoğlu, yeni düzenlemeler, teşvikler ve krediler hakkında bilgi verdi.
Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası - 20.01.2012
Bakan Çelik, Şanlıurfa'da Karne Dağıttı (2)
Seçim bölgesi Şanlıurfa'da temaslarını sürdüren Bakan Çelik, Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası'nı ziyaret etti.
Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası - 09.12.2011
Tsiad'dan Meslek Yüksekokulu Öğrencilerine Seminer
TSİAD üyesi ve Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası Başkanı Veysel Bak, seminer kapsamında Vakfıkebir MYO'da "Katiplikten Mali Müşavirliğe" konulu bir sunum yaptı.
Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası - 19.09.2011
Ahilik Kutlamaları Adana'da da Başladı
Törene, ayrıca ESOB Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Seyhan İlçe Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Göktaş, Berberler Odası Başkanı İlhami Uygunsözlü, Milli Piyango ve Şans Oyunları Esnaf Odası Başkanı Mustafa Gökay Karakuş, Özel Halk Otobüsçüleri Esnaf Odası Başkanı Mustafa Uslu, Emlakçılar Esnaf Odası Başkanı Ülkü Uçar, Elektronikçiler Esnaf Odası Başkanı Salih Diptaş, Kuyumcular Esnaf Odası Başkanı Oğuz Başman, Oto Elektrikçiler Esnaf Odası Başkanı İbrahim Uraslı, Çiçekçiler Esnaf Odası Başkanı Süleyman Oğuz, Hurdacılar Esnaf Odası Başkanı Kemal Deniz, Elektrik Teknisyenleri Esnaf Odası Başkanı İsmail Abike, Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Hacı Emin Ünal, Oto Motor Tamircileri Esnaf Odası Başkanı Muhittin Doğan, Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Murat Yağmur, Keresteciler Esnaf Odası Başkanı Halil Karakuş, Lastikçiler Esnaf Odası Başkanı Muhsin Teze, Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası Başkanı Ahmet Coşar, 2010 Türkiye Ahisi İşadamı Bayram Özer ile çeşitli kurum temsilcileri ve esnaflar katıldı.
Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası - 30.06.2011
Bilecik Smmmo Başkanı Şensoy Açıklaması
Bilecik Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası (SMMMO) Başkanı Hüseyin Şensoy, mali tatilin, mali tatilin uzun uğraşlar sonucunda elde edilen bir kazanım olduğunu bildirdi.
Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası - 11.05.2011
AK Parti Manisa Milletvekili Adayı Uğur Aydemir, Salihli'de Seçim Bürosu Açtı
AK Parti Manisa milletvekili adayı Uğur Aydemir, Salihli ilçesinde seçim bürosunun açılışını yaptı, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası'nda Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebecilerin sorunlarını dinledi. Seçim çalışmalarını sürdüren Aydemir, Keli ve Gaziler Mahallelerinde seçim bürolarının açılışını yaptı. Ardından Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebecilerin düzenlediği toplantıya katıldı. Aydemir, "Serbest Muhasebeci olarak bende sizlerin yaşadığı sorunlarla iç içeyim. Mesleğimiz her geçen gün daha da zorlaşıyor. Yaptığımız işin karşılığını ise tam olarak alamıyoruz. Öncelikle fiyat istikrarını sağlamamız gerektiğine inanıyorum. Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası ile elele vererek mesleğimizin sorunlarını çözmemiz gerekiyor.
Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası - 08.03.2011
Kuşadası'nda, "Torba Yasa" Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi
Kuşadası Ticaret Odası ve Aydın Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası Kuşadası Temsilciliği'nin işbirliği ile, kamuoyunda "Torba Yasa" olarak bilenen yasa ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası - 01.03.2011
Muhasebeciler Günü
Bilecik Valisi İbrahim Akpınar, Bilecik Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası (Bsmmmo) Başkanı Hüseyin Şensoy ve Beraberindekileri Kabul Etti.
Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası - 26.02.2011
Osmaniye'de Vergi Haftası Futbol Turnuvası Sona Erdi
Diğer yandan 3.'lük 4.'lük maçı ise Osmaniye Sorumlu Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası (SMMMO) ile Basın Karması takımları arasında oynandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası Haberleri | Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası Haber - Ha - Sayfa 2 - Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Odası haberleri, son dakika mali müşavirler ve muhasebeciler odası haber ve gelişmeleri burada. Van TSO ile KTO Arasında Kardeş Protokolü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.2.2021 05:19:40. #1.15#
title