Malatya: Malatya'da Birahanedeki Patlama

Malatya: Malatya'da Birahanedeki Patlama

Malatya'da Bir Birahanede Meydana Gelen ve 6 Kişinin Yaralandığı Patlama Sonrası Vali Halil İbrahim Daşöz ve Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, Patlamanın Olduğu Bölgede İncelemelerde Bulundu. Vali Daşöz, Yaptığı İncelemeler Sonrası Basın Mensuplarının Sorularını Cevapladı.

Malatya: Malatya'da Birahanedeki Patlama

Malatya'da bir birahanede meydana gelen ve 6 kişinin yaralandığı patlama sonrası Vali Halil İbrahim Daşöz ve Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, patlamanın olduğu bölgede incelemelerde bulundu. Vali Daşöz, yaptığı incelemeler sonrası basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Vali Daşöz, saat 20.45 sularında birahanede bir patlama meydana geldiğini belirterek, "Birahanenin giriş katına bir bomba atılmış. Atılan bomba, ses bombası. Meydana gelen patlamada 1'i ağır olmak üzere 6 kişi yaralandı. Yaralılar hastanelerde tedavi altına alındı. Olay yeri inceleme ekipleri incelemelerini yapıyor" dedi. Olayın bir örgüt işi olup olmadığı yönündeki bir soruya ise Daşöz, "Şu an bu konuda bir şey söylememiz erken. Biz her şeyi araştırıyoruz. Araştırmalar sonrası gerekli bilgiler verilecek. Can kaybının olmaması bizleri sevindirdi" cevabını verdi.

Kaynak: İHA