Malatya'da Şehir Eşkıyalığı

Malatya'da Şehir Eşkıyalığı

Malatya'da Pastanede Yan Masada Oturan Genç Kızları Rahatsız Eden 2 Şahıs, Çıkan Tartışmada Sokak Ortasında Kızın Arkadaşına Silah Sıkıp, Ardından da Bıçakladıktan Sonra Kaçtı.

Malatya'da Şehir Eşkıyalığı

Malatya'da pastanede yan masada oturan genç kızları rahatsız eden 2 şahıs, çıkan tartışmada sokak ortasında kızın arkadaşına silah sıkıp, ardından da bıçakladıktan sonra kaçtı.

Olay, Malatya merkez İnönü Caddesi'nde bulunan bir pastanede meydana geldi. Pastanede kız arkadaşı ve onun kız kardeşi ile birlikte oturan B.A. (23) adlı genç, burada yan masada oturan ve yaşları 35-40 olan şahısların kızları rahatsız etmesi üzerine onlarla tartıştı. Yaşanan tartışma üzerine B.A., yanındaki kızlarla dışarı çıkınca, onları rahatsız edenler de dışarı çıktı. Kimliği belirsiz 2 kişi, önce B.A.'ya silahla ateş açtılar, ardından sırtından bıçaklayarak kaçtılar. Olay, o esnada caddeden geçmekte olan yüzlerce kişinin gözleri önünde meydana geldi. Olaya karışan 2 şahıs, kaçarak izlerini kaybettirdi.

Yaralı şahıs, olay yerinden bir ticari taksi ile Malatya Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Yaralı genç yapılan ilk müdahaleden sonra hayati tehlike kaydı ile Turgut Özal Tıp Merkezi'ne sevk edildi.

Olayla ilgili olarak başlatılan soruşturma devam ediyor.

(BK-NÇ-Y)

Kaynak: İHA