Malatya'da Esenlik'in Hediye Çekilişi

Malatya'da Esenlik'in Hediye Çekilişi

Malatya'da Belediyeye Bağlı Şirketlerden Esenlik İmar İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi, Marketlerinde Alışveriş Yapan Müşterileri Arasında Çekiliş Yaptı

Malatya'da Esenlik'in Hediye Çekilişi

Malatya'da belediyeye bağlı şirketlerden Esenlik İmar İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi, marketlerinde alışveriş yapan müşterileri arasında çekiliş yaptı.

Eski Belediye Meydanı'ndaki çekiliş öncesinde bir konuşma yapan Malatya Belediye Başkan Yardımcısı Alican Bozkurt, şirketin 132 günde 132 hediye çekilişi kampanyası yaptığını dile getirdi.

Bozkurt, kampanya kapsamında yapılan her çekilişte; 44'er liralık 12 adet alışveriş çeki, bir hava yolu firmasından 16 adet yurt içi gidiş dönüş uçak bileti, 4 düz üstü bilgisayar, 4 bisiklet ve 4 otomobil verdiklerini söyledi.

Çekilişler sonucu Lütfü Karaderili, Nilgün Belgen, Mustafa Aksoy, Nevzat Aslan isimli müşteriler 4 otomobilin talihlileri oldu.

Nevzat Aslan'ın 20 yıllık taksicilik yaptığı öğrenildi.

Çekilişe İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, Hacı Bektaşı Veli Kültür Merkezi Vakfı Başkanı Hasan Meşeli; Esenlik Genel Müdür Yardımcıları Erhan Soylu, Hulusi Boyraz ve Mesut Bozkurt katıldı.

(YET-NÖZ) - MALATYA