Malatya'da Bir Şahıs İki Bayanı Jiletle Yaraladı

Malatya'da Bir Şahıs İki Bayanı Jiletle Yaraladı

Malatya'da Bir Şahıs, İki Bayanı Jiletle Yaraladı. Malatya Devlet Hastanesi ve İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'ne Kaldırılan Yaralı Bayanların Kimlikleri Gizli Tutulurken, Olayı Gerçekleştiren Şahsın 25 Yaşlarında Bir Erkek Olduğu Belirtildi.

Malatya'da Bir Şahıs İki Bayanı Jiletle Yaraladı

Malatya'da bir şahıs, iki bayanı jiletle yaraladı. Malatya Devlet Hastanesi ve İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'ne kaldırılan yaralı bayanların kimlikleri gizli tutulurken, olayı gerçekleştiren şahsın 25 yaşlarında bir erkek olduğu belirtildi.

Edinilen bilgiye göre, Malatya Belediyesi önünde bir kişinin genç bir bayanın çantasını almak istemesi üzerine kendisine direnen bayanı jiletle yaraladığı bilgisini alan polis ekipleri olay yerine geldiklerinde sırtından yaralı olan 18 yaşlarında bir bayanla karşılaştı.

Aynı olayın üzerinden kısa bir süre geçmesinin ardından polis Fuzuli Caddesinde de genç bir bayanın bel kısmından yine jiletle yaralandığı bilgisi aldı. Bunun üzerine olay yerine gelen polis ekipleri aynı manzara ile karşılaştı.

Ambulansla Malatya Devlet Hastanesi ve İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp merkezine kaldırılan yaralı bayanların kimlikleri gizli tutulurken olayı gerçekleştiren şahsın 25 yaşlarında bir erkek olduğu öğrenildi.

Öte yandan, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'ne kaldırılan yaralı bayanın durumunun ciddi olduğu öğrenildi. Polis ekipleri, saldırıyı gerçekleştiren şahsı aramaya devam ederken, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Kaynak: CHA