Malatya'da Basın Çalışanları Millevekilinin İftarında Buluştu

Malatya'da Basın Çalışanları Millevekilinin İftarında Buluştu

Malatya'daki Basın Çalışanları, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Malatya Milletvekili İhsan Koca'nın Verdiği İftar Yemeğinde Buluştu.

Malatya'da Basın Çalışanları Millevekilinin İftarında Buluştu

Malatya'daki basın çalışanları, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Malatya Milletvekili İhsan Koca'nın verdiği iftar yemeğinde buluştu.

AK Parti Malatya Milletvekili İhsan Koca tarafından Çobanoğlu Lokantası'nda verilen iftar yemeğine, basın çalışanlarının yanısıra AK Parti Merkez İlçe Başkanı Celal Ekici ve Kadın Kolları Başkanı Emine Akkurt da katıldı. Samimi bir ortamda geçen iftar yemeğinde konuşan Milletvekili Koca, AK Parti il başkanlığı döneminde basınla sıcak diyalog içinde olduğunu hatırlatarak, "Milletvekili seçildikten sonra da aynı diyaloğu sürdürmek istiyorum" dedi. "Sorunların irdelenmesi yerine, çözülmesi konusunda

bizlerle paylaşmanızı bekliyorum" diye devam eden İhsan Koca, "Eksiklerimiz ve göremediklerimiz olursa basının bize yol gösterici olmasını bekliyoruz. Diyalog içerisinde, kendi gücümüz ölçüsünde Malatya'ya hizmet etmek için çaba göstereceğim" ifadelerini kullandı.

(NA-OK-Y)