Makine Mühendislerinde Yayla, Güven Tazeledi

Makine Mühendislerinde Yayla, Güven Tazeledi

Makine Mühendisleri Odası Bursa Şubesi'nde Yapılan Olağan Genel Kurulda, Mevcut Başkan Nedret Yayla İkinci Kez Başkanlığa Seçilerek, Yeniden Güven Tazeledi.

Makine Mühendislerinde Yayla, Güven Tazeledi

Makine Mühendisleri Odası Bursa Şubesi'nde yapılan olağan genel kurulda, mevcut başkan Nedret Yayla ikinci kez başkanlığa seçilerek, yeniden güven tazeledi.

Makine Mühendisleri Odası başkanını seçti. BESOB Eğitim Merkezi'nde yapılan olağan genel kurulda, Birlik Mühendisleri Grubu adına Mustafa Uysal ve Çağdaş Mühendisler Grubu adına ise Nedret Yayla yarıştı. Yapılan seçimler sonunda bin 473 üyenin oyunu alan Çağdaş Mühendisler Grubu adayı Nedret Yayla yeniden başkan seçilirken, Birlik Grubu adayı Mustafa Uysal ise 969 oy aldı.

Oda başkanlığına yeniden seçilerek güven tazeleyen Çağdaş Mühendisler Grubu Adayı Nedret Yayla, "Seçimlerden alınan sonuç tüm meslek camiamıza hayırlı olsun. Artık seçim bitmiştir ve bundan sonra önümüze bakacağız. Tüm meslektaşlarımla birlikte ele ele vererek, odamızın daha iyi yerlere gelmesi için çalışacağız" dedi.

Yayla'nın yönetim kurulu listesi ise, Remzi Erişler, Fikret Çaral, Doğan Ustaer, Mehtap Oğuz, Gürsel Özcan ve Hakan Yılmaz dan oluştu.

(EY)

20.01.2008 21:25 TSİ