Mahmut Şeker Seçim Sonuçları

Mahmut Şeker Seçim Sonuçları

31 Mart seçimlerinde BBP Şanlıurfa Suruç belediye başkan adayı olan Mahmut Şeker isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu.

Mahmut Şeker Seçim Sonuçları

31 Mart seçimlerinde BBP Şanlıurfa Suruç belediye başkan adayı olan Mahmut Şeker isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu. Şanlıurfa Suruç ilçesinde toplam 7 aday ile yarışan Mahmut Şeker isimli BBP adayının aldığı oy oranını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Türkiye, 31 Mart'ta belediye başkanı, belediye meclis üyesi ve muhtarlarını seçmek için sandığa gitti. Partilerin hummalı çalışmaları sonucu sandıklar açıldı ve yerel seçimde adayların aldığı oy oranları belli oldu. Peki 31 Mart 2019 Yerel Seçiminde BBP Şanlıurfa Suruç adayı Mahmut Şeker kimdir? BBP Şanlıurfa Suruç adayı Mahmut Şeker yüzde kaç oy aldı?

Mahmut Şeker Oy Oranları ve Seçim Sonuçları

31 Mart yerel seçimlerinde BBP Şanlıurfa Suruç belediye başkan adayı olarak gösterilen Mahmut Şeker Suruç ilçesinde % 0,25 oranında oy almıştır. Suruç ilçesinde % 0,25 oranında oy olan Mahmut Şeker adlı BBP adayı toplamda 109 adet oy sayısına ulaştı.

Mahmut Şeker Kimdir?

1975 yılında Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde doğan Mahmut Şeker, ilk ve ortaokul ile liseyi burada tamamladı. Uzun yıllardır özel bir şirkette muhasebe müdürlüğü yapan Şeker evli ve 4 çocuk babasıdır.

Şanlıurfa Suruç ilçesinde AK Parti, CHP, MHP, DSP, VP adaylarının aldığı oy oranlarını detaylı olarak incelemek istiyorsanız tıklayınız.