MAHMUT ÖVÜR HABERLERİ

Mahmut Övür haber, Mahmut Övür son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahmut Övür - 04.11.2013
İstanbul Esenler'de Kentsel Dönüşüm Sempozyumu Başlıyor
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu, Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Prof. Dr. Edibe Sözen, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu ve Sabah Gazetesi yazarı Mahmut Övür gibi birçok ismin konuşma yapacağı Uluslararası Kentsel Dönüşüm Sempozyumunda, alanlarında uzman akademisyenler de sunumlarını yapacaklar.
Mahmut Övür - 23.02.2013
Diyarbakır ) Gazeteciler Diyarbakır'da Barışı Konuştu
Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın organize ettiği 'Toplumsal Uzlaşması ve Medya Çalıştayı Diyarbakır'da gerçekleştirildi. Green Park Otel'deki çalıştaya, Oral Çalışlar, Mete Çubukçu, Mahmut Övür, İhsan Dağı, Şahin Alpay, Zeynep Gürcanlı, Sevil Küçükkoşu'nun da aralarında bulunduğu yazarlar ve muhabirler ile Güneydoğu'da görev yapan gazeteciler ile akedemisyenler katıldı.
Mahmut Övür - 23.02.2013
Gazeteciler Diyarbakır'da Barışı Konuştu
Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın organize ettiği 'Toplumsal Uzlaşması ve Medya Çalıştayı Diyarbakır'da gerçekleştirildi. Green Park Otel'deki çalıştaya, Oral Çalışlar, Mete Çubukçu, Mahmut Övür, İhsan Dağı, Şahin Alpay, Zeynep Gürcanlı, Sevil Küçükkoşu'nun da aralarında bulunduğu yazarlar ve muhabirler ile Güneydoğu'da görev yapan gazeteciler ile akedemisyenler katıldı.
Mahmut Övür - 25.01.2013
"Kentsel Dönüşüm Sempozyumu" Kitap Oldu
Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampsü'nde düzenlenen ve Bakan Bayraktar, YTÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek, MBB Başkanı Recep Altepe'nin de katıldığı sempozyumda, geçtiğimiz günlerde yaşamını yitiren Mehmet Ali Birand'ın moderatörlüğünü yaptığı ilk oturuma, Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçükkkaya, Bloomberg HT Yayın Koordinatörü Ali Çağatay, Gazeteciler; Mahmut Övür ve Abbas Güçlü katılmıştı.
Mahmut Övür - 20.01.2013
Birand'ın Belediyelerden Son İsteği: "Kentsel Dönüşüm"
BAKAN BAYRAKTAR, BAŞKANLAR VE GAZETECİLER BULUŞMUŞTU Kanal D Haber Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Birand'ın moderatörlüğünü yaptığı oturuma Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçükkkaya, Bloomberg HT Yayın Koordinatörü Ali Çağatay, Gazeteciler Mahmut Övür ve Abbas Güçlü ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Bursa BüyükŞehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve YTÜ Rektörü Prof.
Mahmut Övür - 14.12.2012
Beşiktaş'ta Kentsel Dönüşüm Buluşması
Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü'nde gerçekleştirilen sempozyuma, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın yanı sıra Marmara Belediyeler Birliği ve Bursa Belediye Başkanı Recep Altepe, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek, ilçe belediye başkanları ve basının duayen isimleri Kanal D Haber Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Birand, Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçükkkaya, Bloomberg HT Yayın Koordinatörü Ali Çağatay, Gazeteciler Mahmut Övür ve Abbas Güçlü ile çok sayıda davetli katıldı.
Mahmut Övür - 14.12.2012
Ytü'de Kentsel Dönüşüm Sempozyumu
Marmara Belediyeler Birliği tarafından Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Beşiktaş Yerleşkesi'nde " Medya ve Halkla İlişkiler boyutuyla kentsel dönüşüm" konulu bir sempozuyum düzenlendi. Sempozyuma Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile Marmara Belediyeler Birliği üyesi bazı belediyelerin başkanları katıldı. Medyayı temsilen de Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand, Sabah Gazetesi yazarı Mahmut Övür, Milliyet Gazetesi Yazarı Abbas Güçlü ve Bloomberg Tv'den Ali Çağatay sempozyumda yer aldı.
Mahmut Övür - 12.12.2012
Beşiktaş'ta "Kentsel Dönüşüm" Buluşması
Kentsel Dönüşüm faaliyetlerinin tanıtımında ve anlatımında yaşanan problemler, konunun uzmanları tarafından masaya yatırılarak çözüm aranacak. Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Valisi Hüseyin Mutlu, Marmara Belediyeler Birliği ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe İle Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek, basının duayen isimleri Mehmet Ali Birand, İsmail Küçükkaya, Celal Pir, Mahmut Övür, Ali Cağatay ve Abbas Güçlü ile Kentsel Dönüşüm konusunu tartışmak için buluşuyor.
Mahmut Övür - 12.12.2012
Beşiktaş'ta "Kentsel Dönüşüm" Buluşması
Kentsel Dönüşüm faaliyetlerinin tanıtımında ve anlatımında yaşanan problemler, konunun uzmanları tarafından masaya yatırılarak çözüm aranacak. Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Valisi Hüseyin Mutlu, Marmara Belediyeler Birliği ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek, basının duayen isimleri Mehmet Ali Birand, İsmail Küçükkaya, Celal Pir, Mahmut Övür, Ali Cağatay ve Abbas Güçlü ile Kentsel Dönüşüm konusunu tartışmak için buluşuyor.
Mahmut Övür - 28.09.2012
Başbakan Erdoğan: Olay Yine İmralı'ya Gidebilir (1)
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ATV-A Haber ortak yayınında Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erdal Şafak ve Sabah Gazetesi Yazarları Süleyman Yaşar ile Mahmut Övür'ün sorularını yanıtladı.
Mahmut Övür - 13.07.2012
Zana'ya Bir Tek CHP'den Destek Yok
Başbakan'la bir araya gelen Leyla Zana'ya, 80 Kürt aydınından destek geldi ama CHP'li kimse yok.
Mahmut Övür - 09.03.2012
'Medya Olmasaydı 28 Şubat Olmazdı'
A Haber ekranlarına gelen Duygu Leloğlu'nun sunduğu, A Haber Siyaset Danışmanı Hüseyin Kocabıyık, Demokrat Parti Eski Genel Başkanı Süleyman Soylu, Sabah Gazetesi Yazarı Mahmut Övür ve Haber 5 Sitesi yazarı Zeynep Bayramoğlu'nun konuk olduğu Gündem Özel Programı'nda Medya ve 28 Şubat İlişkisi ele alındı.
Mahmut Övür - 28.02.2012
Kayak Yapan Gazeteciler Olimpiyatları Meşaleli Kayak Gösterileriyle Başladı
Türk Takımında Yazgülü Aldoğan (Posta), Şükrü Küçükşahin (Hürriyet), Barçın Yinanç ve Ali Abaday (Hürriyet Daily News), Doğan Satmış, Halil Özer (Habertürk) Mahmut Övür (Sabah), Gamze Düşmez (AA), Erhan Karadağ (Kanal D), Zeynep Alemdar (AP), Yücel Dönmez (internet) ve Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Feridun Fazıl Özsoy ile Erzurumlu gazeteciler yer alıyor.
Mahmut Övür - 27.02.2012
Erzurum Palandöken'de Buz Gibi Havada Kar Üzerinde Gösteri Yapan Halk Oyunları Ekibi Dondu
Öte yandan Erzurum'da 28 Şubat -3 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan "Kayak Yapan Gazeteciler Olimpiyatları"nda Türk Takımında Yazgülü Aldoğan (Posta), Şükrü Küçükşahin (Hürriyet), Barçın Yinanç ve Ali Abaday (Hürriyet Daily News), Doğan Satmış, Halil Özer (Habertürk) Mahmut Övür (Sabah), Gamze Düşmez (AA), Erhan Karadağ (Kanal D), Zeynep Alemdar (AP), Yücel Dönmez (internet) ile Erzurumlu gazeteciler yer alacak.
Mahmut Övür - 27.02.2012
Kayak Yapan Gazeteciler Palandöken'deki Olimpiyat Öncesi İstanbul'u Gezdi
Gazeteciler, bugün hava yolu ile Erzurum'a gelerek Palandöken'e geçtiler. Türk Takımında Yazgülü Aldoğan (Posta), Şükrü Küçükşahin (Hürriyet), Barçın Yinanç ve Ali Abaday (Hürriyet Daily News), Doğan Satmış, Halil Özer (Habertürk) Mahmut Övür (Sabah), Gamze Düşmez (AA), Erhan Karadağ (Kanal D), Zeynep Alemdar (AP), Yücel Dönmez (internet) ve Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Feridun Fazıl Özsoy ile Erzurumlu gazetecilerin de yer alacağı olimpiyatlarda Alp Disiplini ve Kayaklı Koşu dallarında yarışılacak.
Mahmut Övür - 22.02.2012
Kayak Yapan Gazeteciler Olimpiyatları Erzurum'da Yapılacak
2010'da Fas'ta yapılan Genel Kurul'a Gazeteci yazar Yazgülü Aldoğan, Hürriyet Gazetesi'nden Şükrü Küçükşahin (Hürriyet) ve Türkiye Kayak Federasyonu'ndan bir heyetle giderek dönemin Spordan sorumlu Devlet Bakanı Faruk Özak'ın mektubuyla iki yıl sonrası için Genel Kurul'u Türkiye'ye davet ettiler. Geçen yıl Kanada'da yapılan Genel Kurul'da kalabalık bir takımla Türkiye'yi temsil eden gazetecilerin bu daveti kabul edildi. Erzurum Palandöken Dağı, bu yıl 35 ülkeden 200 gazeteciyi ağırlamaya hazırlanıyor. Türk Takımında Yazgülü Aldoğan ve Şükrü Küçükşahin dışında Barçın Yinanç ve Ali Abaday (Hürriyet Daily News), Doğan Satmış, Halil Özer (Habertürk) Mahmut Övür (Sabah), Gamze Düşmez (AA), Erhan Karadağ (Kanal D), Zeynep Alemdar (AP), Yücel Dönmez (internet) ve Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Feridun Fazıl Özsoy ile Erzurumlu gazeteciler yer alıyor.
Mahmut Övür - 06.01.2012
Twitter'da Başbuğ Depremi
Başbuğ'un Tutuklanması 1960'ın Rovanşıdır! Mahmut Övür (Gazeteci): Şu andan itibaren önemli olan hesap verebilir bir sistemin kurumsallaşması.
Mahmut Övür - 06.01.2012
Twitter'da Başbuğ Depremi
Baºbu?'un Tutuklanmas? 1960'?n Rovanº'd'r! Mahmut Övür (Gazeteci): ªu andan itibaren önemli olan hesap verebilir bir sistemin kurumsallaºmas?.
Mahmut Övür - 23.12.2011
Yaptırım Kararları Tatmin Etti Mi?
2015'E DİKKAT! Öte yandan Sabah Gazetesi yazarı Emre Aköz, Fransa'nın aldığı bu karar için "Şu anda yapılan bu soykırım oylaması Avrupa Birliği'ni arka bahçeleri haline getirmek ve Türkiye'yi AB'den uzak tutmak için bir hamle" yorumunu yaparken Sabah yazarı Mahmut Övür, 2015'e dikkat çekti.
Mahmut Övür - 21.10.2011
Ak Parti'ye "Anayasa" Tehdidi
Sabah gazetesi yazarı Mahmut Övür bugün köşesinde çarpıcı bir iddiaya yer verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mahmut Övür Haberleri | Mahmut Övür Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Mahmut Övür haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahmut Övür kimdir, hayatı ve biyografisi. Erdoğan: Cumhurbaşkanımızın Dinlenmediğine İnanmıyorum.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 15:58:31. #1.15#

title