MAHMUT KÖSEMUSUL HABERLERİ

Mahmut Kösemusul haber, Mahmut Kösemusul son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahmut Kösemusul - 15.06.2016
Ferizli Osb'de Üretim Başladı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ve Ferizli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Mahmut Kösemusul, "Sakaryamıza yakışacak yeni bir OSB kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Mahmut Kösemusul - 15.06.2016
Sakarya'da İ·nşaat Malzemeci·leri· "İ·hti·sas Bölgesi·ne" Kavuşuyor
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul da konu ile ilgili yaptığı değerlendirmede İnşaat Malzemecileri İhtisas Bölgesi'nin sektörel anlamda önemli bir ticari alan olacağını ifade ederek, Sakarya Büyükşehir Belediyesine katkılarından dolayı teşekkür ederek etti.
Mahmut Kösemusul - 14.06.2016
Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 177. Yılı
İftara Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Ercan, Sakarya Emniyet Müdürü Osman Babadağı, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, gaziler, gazi ve şehit aileleri ile askeri erkan katıldı.
Mahmut Kösemusul - 10.06.2016
Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" Araştırması
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, yaptığı yazılı açıklamada, ülke ekonomisinin gelişme trendlerini ortaya koyan önemli bir çalışma olarak takip edilen araştırmanın sonucuna göre Sakarya'dan 20 firmanın kendilerini onurlandırdığını belirtti.
Mahmut Kösemusul - 08.06.2016
Yeni Yapılacak Galericiler Sitesi
SS Sakarya Oto Galericiler Kooperatifi Genel Başkanı Hakan Sahip ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u ziyaret etti.
Mahmut Kösemusul - 03.06.2016
Aa Eski Bölge Müdürü Çelik'in Acı Günü
Cenazeye, Vali Hüseyin Avni Coş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, AA İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörü Rıdvan Duran, AA Sakarya Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş, Gazeteci Yazar Kemal Öztürk, AA çalışanları, siyasi ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile yakınları katıldı.
Mahmut Kösemusul - 02.06.2016
Başkan Kösemusul: "Çalışmalarımızı Yürütmeye Devam Edeceğiz"
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, 2016 yılının stratejik ve yaşanan gelişmeler adına önemli bir dönem olduğuna dikkat çekerek, "Yaşanan siyasi ve sosyal değişimlerle birlikte değişmeyen tek şey iş dünyasının gayretli bir şekilde üretmeye devam etmesidir.
Mahmut Kösemusul - 01.06.2016
Satso Başkanı Kösemusul'a Ziyaret
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas ve beraberindeki heyet, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u ziyaret etti.
Mahmut Kösemusul - 31.05.2016
Kazakistan'ın Ankara Büyükelçisi Tüymebayev Açıklaması
-"Büyüme ve kalkınmamız hızla devam ediyor"- SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul da iki ülke arasındaki kardeşlik ve ortak kültürün ekonomik ilişkileri de olumlu etkilediğini bildirdi.
Mahmut Kösemusul - 27.05.2016
Komiteler Müşterek Toplantıda Bir Araya Geldi
Toplantının açılış konuşmasını yapan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, yılda iki defa düzenlenen ve meslek komitelerinin kendi mesleki sorunlarını ve çözüm önerilerini dile getirdikleri Müşterek Meslek Komiteleri toplantısının üyelerin menfaatini gözeterek problemlerin çözümünün aranması ve mevcut durumun değerlendirilmesi anlamında önem taşıdığını meslek komitesi üyelerinin de aynı önem ve özeni göstermesi gerektiğini ifade etti.
Mahmut Kösemusul - 27.05.2016
İş Dünyası Yeni Kabineden Umutlu
SAKARYA/BOLU/KOCAELİ/ Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, "Yeni hükümet döneminde Sayın Başbakanımızın açıklamasıyla ekonominin odağı üretime kayacak ve mali disiplinden taviz verilmeden yatırımlar artırılacak.
Mahmut Kösemusul - 09.05.2016
Satso Yönetim Kurulu Başkanı Kösemusul'a Ziyaret
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u ziyaret etti.
Mahmut Kösemusul - 09.05.2016
Başkan Genç'in, Satso Ziyareti
Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u ziyaret etti.
Mahmut Kösemusul - 07.05.2016
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Çelik Açıklaması
Törene, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya Teknokent Genel Müdürü Prof.
Mahmut Kösemusul - 05.05.2016
AB Komisyonundan Vizesiz Seyahat İçin Tavsiye Kararı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, AB Komisyonu'nun vizesiz seyahat için tavsiye kararına ilişkin "Gündemimizde olan AB vize muafiyeti konusundaki ilerleme, tavsiye kararı olumlu olmuştur.
Mahmut Kösemusul - 02.05.2016
Nisan Ayı İhracat Rakamları
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya'nın yatırımcılar açısından en önemli unsur olan "uluslararası güven ortamı arayışı"na karşılık gerçekleşen 145,5 milyonluk ihracatının, ilerleyen dönemlerde Türk ekonomisi için umut vadettiğini bildirdi.
Mahmut Kösemusul - 22.04.2016
Satso Başkanı Kösemusul'un Acı Günü
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'un 80 yaşında hayatını kaybeden babası Hacı İsmet Kösemusul'un cenazesi defnedildi.
Mahmut Kösemusul - 20.04.2016
Satso Yönetim Kurulu Başkanı Kösemusul'un Acı Günü
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'un babası Hacı İsmet Kösemusul vefat etti.
Mahmut Kösemusul - 06.04.2016
Anadolu Ajansı 96 Yaşında
Tarafsız, doğru ve sağlıklı bilgilendirme gayreti içerisinde dünyanın dört bir yanında görevini yerine getirmeye çalışan ajans çalışanlarını takdirle izlediklerini vurgulayan Toçoğlu, şunları kaydetti: "Milli ajansımızın 96. kuruluş yıl dönümü vesilesiyle tüm yönetici ve çalışanları bir kez daha tebrik ediyoruz. AA'nın öncü kimliğinin daha nice uzun yıllar devamlılığını diliyoruz." Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul da toplumun kalkınma ve gelişmesinin sağlıklı işlemesi için basın ahlakı ve kurallarına uyan, özgür ve ilkeli medyanın çok önemli bir yere sahip olduğunu bildirdi.
Mahmut Kösemusul - 06.04.2016
Anadolu Ajansı 96 Yaşında
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Türkiye'nin 2023 hedefleri doğrultusunda birçok alanda dünyada fark oluşturan, gurur duyulacak çalışmalara imza atarken, Anadolu Ajansı'nın vizyon ve misyonuyla ayrı bir değer oluşturduğunu belirtti.
Mahmut Kösemusul - 01.04.2016
Satso Başkanı Kösemusul: 2016 Yılı İhracatta Güzel Başladı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, 2016 yılının ihracatta güzel başladığını söyledi.
Mahmut Kösemusul - 31.03.2016
Türkiye Geçen Yıl Yüzde 4 Büyüdü
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, "Ekonomik büyümenin artarak devam etmesi ve kişi başına düşen gelirin yeniden yükseliş trendine girmesi için bürokrasiye ve iş dünyasına önemli görevler düşüyor.
Mahmut Kösemusul - 23.03.2016
Satso'da 'Dış Ticaret Bilgilendirme' Semineri Yapılacak
Çalışma ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, ihracat hedeflerini gerçekleştirmek amacıyla projeler ürettiklerini ve bölgesel çalışmalara da tam destek verdiklerini vurguladı.
Mahmut Kösemusul - 08.03.2016
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ile AK Parti İl Gençlik Kolları Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Çiçek Ok, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Mahmut Kösemusul - 07.03.2016
Sakarya'da 2. El Oto Galericileri Sitesi İçin Start Verildi
Sakarya'da bulunan 2. El Oto Galericileri ile bir araya gelen SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, şehrin ticari yaşamına önemli katkı verecek yeni bir kümelenme çalışması başlattıklarını söyledi.
Mahmut Kösemusul - 01.03.2016
Satso Yönetim Kurulu Başkanı Kösemusul Açıklaması
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, "Ulusal ve uluslararası ekonomide dengelerin belirleyicisi olan ekonominin, Türkiye adına istikrar ve barış ortamı ile ilintili olarak yükseleceğini biliyor, var olan istikrar ve güç birliğimizi kaybetmeden büyüyeceğimize inanıyoruz" dedi.
Mahmut Kösemusul - 01.03.2016
Bmc'nin Sakarya'daki Yatırım Kararı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret AŞ'nin Karasu ilçesinde yapacağı yatırımın kentin yerli otomobil konusunda elini güçlendirdiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mahmut Kösemusul Haberleri | Mahmut Kösemusul Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Mahmut Kösemusul haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahmut Kösemusul kimdir, hayatı ve biyografisi. Ramazan Bayramı Kutlanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.9.2021 03:16:29. #1.15#

title