MAHMUT KÖSEMUSUL HABERLERİ

Mahmut Kösemusul haber, Mahmut Kösemusul son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahmut Kösemusul - 01.11.2016
İhracat Rakamları
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, ekim ayı ihracat rakamlarını değerlendirirken, "En çok ihracat yapan iller sıralamasında sekizinci sıraya yükselen Sakarya iş dünyamızın çalışmalarını desteklemeye devam edeceğiz.
Mahmut Kösemusul - 10.10.2016
Hakkari'deki Terör Saldırısına Tepkiler
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, AA muhabirine yaptığı açıklamada, saldırıların terör örgütlerinin bölgedeki son çırpınışları olduğunu ve mücadelenin sürdüğünü, hainlerin bir an evvel Türkiye sınırlarından temizlenmesi gerektiğini söyledi.
Mahmut Kösemusul - 13.09.2016
Van'daki Terör Saldırısına Tepkiler
Alemdar, 40 yıldan beri PKK terörünün olduğunu ifade ederek, şu değerlendirmede bulundu: "Türkiye 40 yıldır terörle uğraşıyor. FETÖ'yle ilgilenirken bunları unutmamak lazım. PKK'ya para aktaran iş adamları var, PKK'nın içinde devletin kurumlarına sızmış adamları var. Bunların ayıklanması gerekir çünkü en az FETÖ kadar PKK da tehlikeli. PKK ülkemize 40 yıldır inanılmaz bir şekilde hem maddi olarak zarar vermiştir hem de on binlerce şehidimiz var. Bunları da hükumetimizin dikkate alması gerekir." Öte yandan Sakarya Valiliğince Erenler ilçesindeki bir restoranda düzenlenen bayramlaşma programına, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, AK Parti Sakarya milletvekilleri Ayhan Sefer Ali İhsan Yavuz, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, gaziler ile vatandaşlar katıldı.
Mahmut Kösemusul - 13.09.2016
Van'daki Terör Saldırısına Tepkiler
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkanı Mahmut Kösemusul, AA muhabirine yaptığı açıklamada, terör saldırılarının herkesi derinden yaraladığını söyledi.
Mahmut Kösemusul - 01.09.2016
Tim Tarafından Ağustos Ayı İhracat Rakamları Açıklandı
Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya ihracatının beklentiler çerçevesinde yükselişe geçtiğini vurgulayarak bu memnun edici gelişmelerle iş dünyasının moral ve motivasyonunun arttığını dile getirdi.
Mahmut Kösemusul - 01.09.2016
Ağustos Ayı İhracat Rakamlarının Açıklanması
SAKARYA/ Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Ağustos ayı ihracat rakamlarına ilişkin, "Zor zamanda direnmeye ve üretmeye, ihracat rakamlarını daha da yüksek tutmak için gayretle çalışmaya devam edeceğiz.
Mahmut Kösemusul - 24.08.2016
15 Temmuz Dayanışma Kampanyası
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası'na oda olarak 50 bin lira bağışta bulunacaklarını belirtti.
Mahmut Kösemusul - 10.08.2016
Erdoğan-Putin Görüşmesinin Yankıları
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin görüşmesine ilişkin, "Rusya, hem ülkemiz hem de Sakarya için çok ciddi bir pazardır.
Mahmut Kösemusul - 08.08.2016
Yenikapı Ruhu"Nun Ekonomiye Yansıması
"İş dünyasının inancını ve dirayetini yükseltti" Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ise tüm siyasi liderlerin yanı sıra Genelkurmay Başkanının mitingde konuşma yapmasının, Türkiye'nin geleceği açısından hayati öneme sahip olduğunu vurguladı.
Mahmut Kösemusul - 19.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından gerçekleştirilen darbe girişimine tepki gösterdi.
Mahmut Kösemusul - 17.07.2016
Sakarya'da 10 Binler Sokağa Döküldü
Türkiye Cumhuriyeti Devletine darbe girişiminde bulunulması sonrasında Sakaryalı vatandaşlar kendilerini sokağa attı. Ellerine aldıkları Türk bayraklarıyla şehrin ana caddelerinde darbecilere karşı tek yürek oldu. Sabah saatlerinde şehir protokolü vatandaşları gece Kent Meydanında düzenlenen birlik mitingine davet etti. Gerçekleşen mitinge Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, SESOB Başkanı Hasan Alişan, ilçe belediye başkanları, STK Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mahmut Kösemusul - 16.07.2016
Fetö' Nün Darbe Girişimine Tepkiler
-"Milletimiz iradesine sahip çıkmıştır" Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, AA muhabirine yaptığı açıklamada, gece çok hazin bir olay yaşandığını, milletimin iradesine, vatanın aydınlık geleceğine kast eden şer odaklarının haince bir darbe girişiminde bulunduğunu hatırlattı.
Mahmut Kösemusul - 16.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) askeri darbe girişimine tepki gösterdi.
Mahmut Kösemusul - 05.07.2016
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Programa, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, AK Parti Sakarya milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Mustafa İsen, Ali ihsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Kösemusul, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, gaziler ve vatandaşlar katıldı.
Mahmut Kösemusul - 04.07.2016
Başbakan Yıldırım'ın Açıkladığı "Ekonomik Müjdeler Paketi"
Sakarya Ticaret Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, "Ekonomik Müjdeler Paketi"ne ilişkin, "Paket, camiamıza en güzel bayram hediyesi olmuştur.
Mahmut Kösemusul - 04.07.2016
Ramazan Bayramı'na Doğru
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Mahmut Kösemusul - 01.07.2016
Haziran Ayı İhracat Rakamları
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, dünyada yaşanan siyasi ve sosyal değişimler ile çalkalanmalardan etkilenmenin ihracatın doğasında olduğunu ancak kendilerine dönerek eksiklerin neler olduğunu tespit etmeleri gerektiğini bildirdi.
Mahmut Kösemusul - 29.06.2016
Satso Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı
Meclis Toplantı Salonu'ndaki programda konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diledi.
Mahmut Kösemusul - 29.06.2016
Atatürk Havalimanı'ndaki Terör Saldırısı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul da yaptığı yazılı açıklamada, terör saldırılarını lanetledi.
Mahmut Kösemusul - 29.06.2016
Doktor Sadık Canlı, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenaze törenine, AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, ilçe belediye başkanları, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mahmut Kösemusul - 29.06.2016
Atatürk Havalimanı'ndaki Terör Saldırısı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul da yaptığı yazılı açıklamada, terör saldırılarını lanetledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mahmut Kösemusul Haberleri | Mahmut Kösemusul Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Mahmut Kösemusul haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahmut Kösemusul kimdir, hayatı ve biyografisi. Başbakan Yıldırım'ın Açıkladığı Ekk Kararları.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.9.2021 05:30:56. #1.15#

title