MAHMUT KÖSEMUSUL HABERLERİ

Mahmut Kösemusul haber, Mahmut Kösemusul son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahmut Kösemusul - 03.04.2017
Mart Ayı İhracat Rakamları
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından açıklanan mart ayı ihracat rakamlarına ilişkin, Sakarya'nın 26 sektörde yaklaşık 492 milyonluk bir ihracatla 7. sıradaki yerini koruduğunu belirtti.
Mahmut Kösemusul - 31.03.2017
Türkiye Ekonomisinin 2016 Yılı Büyüme Rakamları
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, 2016'nın son çeyreğinde yaşanan yüzde 3,5'luk başarılı büyümeyle bu düzeyin beklentilerin üzerinde yüzde 2,9'a yükselmesinin, 2017 yılında iş dünyasının gayretlerini daha da artırması açısından önemli olduğunu bildirdi.
Mahmut Kösemusul - 25.03.2017
İhracatçıya Yeşil Pasaport Verilmesi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, ihracatçılara yeşil pasaport verilmesi kararının iş dünyası tarafından memnuniyetle karşılandığını, bürokratik olarak birçok konuda kolaylık sağlayacağını belirtti.
Mahmut Kösemusul - 02.03.2017
İhracat Rakamları
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya'nın şubat ayı ihracatının 397 milyon 320 bin dolarla 7.
Mahmut Kösemusul - 08.02.2017
Satso'dan İş Adamlarına İstihdam Çağrısı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı istihdam seferberliğine ilişkin, "İş dünyamıza sesleniyoruz.
Mahmut Kösemusul - 01.02.2017
Ocak Ayı İhracat Rakamları
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, daha güçlü bir Türkiye için hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini, atılım yılı 2017'de ihracatta parlayan kent olacaklarını belirtti.
Mahmut Kösemusul - 06.01.2017
İzmir'deki Terör Saldırısına Tepkiler
Türkiye'de son zamanlarda gerçekleştirilen terör saldırılarının örgütlerin son çırpınışları olduğuna işaret eden Tunç, şunları kaydetti: "Terör örgütleri milletimizi yenebileceklerini zannediyorlar, ama bu emellerine asla ulaşamayacaklar. Türkiye üzerinde kirli oyun oynamak isteyen terör örgütleriyle mücadele bunları yok edene kadar devam edecektir. İzmir'de şehit olan polisimiz Fethi Sekin, canı pahasına bir faciayı önlemiş oldu. Kendisini feda etti, vatan uğruna şehit oldu. Ben şehit olan Fethi Sekin ve aynı olayda şehit olan mübaşir Musa Can'a Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum. Onların emanetine sahip çıkacağız, hainleri sevindirmemek için kardeşliğimizden hiçbir zaman taviz vermeyeceğiz. Ülkemizi alçaklardan temizleyinceye kadar mücadelemiz sürecek. Türk milletinin diz çökeceğini zanneden gafillerin hayallerini boşa çıkaracağız." Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul da AA muhabirine, saldırının Türk milletinin birlik ve beraberliğini bozmaya yönelik olduğunu söyledi.
Mahmut Kösemusul - 03.01.2017
Aralık Ayı İhracat Rakamları
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, iş dünyasının üstün performansıyla ihracatta ilk 5 il arasında olma hedeflerine ulaşacaklarını belirtti.
Mahmut Kösemusul - 11.12.2016
İstanbul'daki Terör Saldırısına Tepkiler
"Büyük Türk milleti, tarihin her safhasında, birliğine ve beraberliğine yönelmiş her tehdidi, yine aynı birlik ve beraberliğinden aldığı güçle bertaraf etmesini bilmiştir. Vatan topraklarının ve Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğüne inanmış, kader birliği yaparak birbirine kenetlenmiş milletimiz, terörün hiçbir türüne ödün vermeden, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aydınlık yarınlarına el ele yürümeye devam edecektir. Terörün kanlı ve karanlık yüzü, milletimizi bu azim ve kararlılıktan uzaklaştırmaya yetmeyecektir." "Milletin birliğini, alçak terör saldırıları asla bozamayacak" Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, İstanbul Beşiktaş'ta gerçekleştirilen terör saldırısını kınadı.
Mahmut Kösemusul - 09.12.2016
Başbakan Yıldırım'ın Açıkladığı Ekk Kararları
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, yazılı açıklamasında, kararların iş dünyasının taleplerini karşılayacağını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mahmut Kösemusul Haberleri | Mahmut Kösemusul Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Mahmut Kösemusul haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahmut Kösemusul kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Kösemusul, Tümsiad Yönetimini Ağırladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.9.2021 03:07:38. #1.16#

title