MAHMUT KÖSEMUSUL HABERLERİ

Mahmut Kösemusul haber, Mahmut Kösemusul son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahmut Kösemusul - 04.07.2017
Vali Irfan Balkanlıoğlu Görevine Başladı
Valilik önünde AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, İl Garnizon Komutanı Albay Sebahattin Kalkan, İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, valilik çalışanları ve basın mensupları tarafından karşılanan Vali Balkanlıoğlu ile eşi Esma Balkanlıoğlu'na çiçek takdim edildi.
Mahmut Kösemusul - 04.07.2017
Sakarya Valisi Balkanlıoğlu Görevine Başladı
Valilik önünde AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, İl Garnizon Komutanı Albay Sebahattin Kalkan, İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, valilik çalışanları ve basın mensupları tarafından karşılanan Vali Balkanlıoğlu ile eşi Esma Balkanlıoğlu'na çiçek takdim edildi.
Mahmut Kösemusul - 03.07.2017
Düzeltme - "Nisan Ayı İhracat Rakamları" Başlıklı Haberimizin Başlığında Sehven "Nisan" Olarak Yer...
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, haziranda geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 267'lik artış göstererek 455 milyon 45 bin dolarlık ihracat gerçekleştiren Sakarya'nın, sektördeki dev yatırımlara ev sahibi olarak başarısını devam ettirdiğini belirtti.
Mahmut Kösemusul - 25.06.2017
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Programa, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, AK Parti Sakarya milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, Şaban Dişli, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, İl Garnizon Komutanı Albay Sebahattin Kalkan, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, İl Jandarma Komutanı Albay Emin Dursun, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Kösemusul, Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün babası Asım Safitürk, siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, gaziler, askeri erkan, polisler ve vatandaşlar katıldı.
Mahmut Kösemusul - 22.06.2017
Sakarya'nın Yerli Otomobilde Eylem Planı Hazır
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, kentin yerli otomobil yatırımına ev sahipliği yapabilmesi için bir dosya ve eylem planı hazırladıklarını belirterek, karar vericilerin ve üretimi yapacak "babayiğitlerin" milli tank, milli tren gibi yerli otoda...
Mahmut Kösemusul - 11.06.2017
Sakarya Protokolü Yerli Otomobil İçin Buluştu
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, şehrin lojistik başta olmak üzere otomotiv sektöründeki avantajları, nitelikli istihdamı ve sıfır hatalı kaliteli üretiminin, yerli otomobil üretimindeki iddialarını gösterdiğini belirtti.
Mahmut Kösemusul - 08.06.2017
Nitelikli İstihdam İçin Proje Toplantısı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, SATSO Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürlüğü proje ekibinin katılımı ile nitelikli istihdam proje toplantısı gerçekleştirildi.
Mahmut Kösemusul - 07.06.2017
Yerli Otomobil İçin En Doğru Adres Sakarya"
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, milli tankını üreten, milli tren üretimine ev sahipliği yapan Sakarya'nın, yerli otomobil üretimi için de gerekli tüm parametrelere sahip olduğunu belirtti.
Mahmut Kösemusul - 06.06.2017
İso 500'e Sakarya'dan 26 Firma Girdi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, yaptığı yazılı açıklamada, İstanbul Sanayi Odasınca (İSO) gerçekleştirilen, "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2016 Araştırması" sonuçlarını değerlendirdi.
Mahmut Kösemusul - 06.06.2017
İso İlk 500'de Toplam 26 Sakarya Firması Yer Aldı
Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, "İkinci 500 büyük firma sıralamasında merkezi Sakarya'da olan 9 firma (1'i Kamu), şubesi şehrimizde olan 17 firma da Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası üyesi olarak yer aldı" dedi.
Mahmut Kösemusul - 04.06.2017
Yerli Otomobil Üretim Yeri Sakarya Olmalı"
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, milli tank ve milli tren gibi yerli ve milli otonun üretim yerinin de milli üretim şehri Sakarya olması gerektiğini belirtti.
Mahmut Kösemusul - 01.06.2017
Tüm Segmentlerde Milli Ar-Ge Motorumuz İçin Dosyamız Hazır"
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya'nın yerli oto üretimine ev sahibi olmaya en hazır şehir konumunda bulunduğunu belirterek, "Sakarya Üniversitemiz, Sakarya Teknokentimiz, motor üretimi konusunda otomotiv sektöründe dünyada ilk akla gelen...
Mahmut Kösemusul - 28.05.2017
Satso Yönetim Kurulu Başkanı Kösemusul Açıklaması
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, yerli otoya ev sahibi olmaya hazır olduklarını bildirdi.
Mahmut Kösemusul - 27.05.2017
Vergi Borcu Yapılandırmasında Son Gün 31 Mayıs
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, vergi borcu yapılandırması ile ilgili ikinci taksit ödemesi son günün 31 Mayıs olduğunu hatırlatarak üyelere uyarıda bulundu.
Mahmut Kösemusul - 25.05.2017
Sakaryalı Sanayici Yerli Otomobil Üretimine Talip
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, yerli otomobil projeninin, milli üretim ve otomotiv şehri Sakarya'ya yakışacağını belirtti.
Mahmut Kösemusul - 24.05.2017
Bmc, Sakarya'da Savunma Sanayi Ar-Ge Kuracak
Öksüz ve BMC yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mahmut Kösemusul Haberleri | Mahmut Kösemusul Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Mahmut Kösemusul haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahmut Kösemusul kimdir, hayatı ve biyografisi. 24 Temmuz Basın Bayramı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 15:40:43. #1.16#

title