MAHİR ÜNAL HABERLERİ

Mahir Ünal haber, Mahir Ünal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahir Ünal - 9.10.2019
Barış Pınarı Harekatı Koordinasyon Toplantısı sona erdi
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki toplantıya, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, TBMM AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, MİT Başkanı Hakan Fidan, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Mahir Ünal, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın katıldı.
Mahir Ünal - 9.10.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında "Barış Pınarı Harekatı Koordinasyon Toplantısı" yapıldı
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki toplantıya, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, TBMM AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, MİT Başkanı Hakan Fidan, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Mahir Ünal, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın katıldı.
Mahir Ünal - 8.10.2019
Dha yurt bülteni-16
Görüntü Dökümü ------------ Su basan oteldeki tahliye çalışması  Oteldeki yerli ve yabancı turistlerden görüntü  Haber- Kamera: Cavit AKGÜN / BODRUM (Muğla), ============================= AK PARTİ'Lİ ÜNAL: GERMANİCİA MOZAİKLERİ ZEUGMA VE EFES'TEN DAHA SANATSAL   AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Kahramanmaraş'taki Germanicia Antik Kenti'nin tanıtımı için bir film hazırlattıklarını belirterek, "Germanicia Antik Kenti ve Germanicia Antik Kenti'ndeki mozaiklerin niteliği, uzmanların bizimle paylaştıklarına göre hem Zeugma'dan hem de Efes'ten daha ince ve daha sanatsal bir kıymete haiz" dedi.
Mahir Ünal - 8.10.2019
Kahramanmaraş Germanicia Antik Kenti Çalıştayı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Bizim Hatay'dan Şanlıurfa, Gaziantep, Kahramanmaraş üzerinden Kayseri, Kapadokya ve Nevşehir'i içine alan büyük bir kültür turizm bölgesi ve planı yapmamız gerekiyor çünkü Türkiye uzunca bir süreden beri konuştuğumuz deniz, kum ve güneş...
Mahir Ünal - 7.10.2019
1 milyonluk ödülü kazanan arda'ya üniversitede yoğun ilgi
KSÜ'de, 2019- 2020 akademik yılı açılışı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın verdiği dersle gerçekleştirildi.
Mahir Ünal - 7.10.2019
Mahir ünal: terör koridoru ile türkiye'nin afrika ve hindistan ile ilişkisini kesmek...
AK PARTİ Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, dünyada bir güç kaymasının yaşandığını, bunun da batıdan doğuya doğru olduğunu belirterek, "Bugün Kuzey Afrika'dan Afganistan'a kadar uzatmaya çalıştıkları terör koridorunun amacı ne?
Mahir Ünal - 7.10.2019
Dha yurt bülteni - 19
KSÜ'de, 2019- 2020 akademik yılı açılışı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın verdiği dersle gerçekleştirildi.
Mahir Ünal - 7.10.2019
Dha yurt bülteni - 16
Görüntü Dökümü ----------- Sahil Güvenlik ekiplerinin kurtarma çalışması Haber- Kamera: , Kadir ÖZEN / ÇEŞME (İzmir), ======================== Mahir Ünal: Terör koridoru ile Türkiye'nin Afrika ve Hindistan ile ilişkisini kesmek istiyorlar AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, dünyada bir güç kaymasının yaşandığını, bunun da batıdan doğuya doğru olduğunu belirterek, "Bugün Kuzey Afrika'dan Afganistan'a kadar uzatmaya çalıştıkları terör koridorunun amacı ne? Bizim Afrika ve Hindistan ile ilişkimizi kesmek.
Mahir Ünal - 7.10.2019
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Akademik Yıl Açılış Töreni
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, gelişmiş ülkelerin gelişmekte olan ülkelerin öz güvenine saldırdığına dikkati çekerek, "Asla kimsenin sizin yapabilme iradenize ve öz güveninize saldırılmasına müsaade etmeyeceksiniz.
Mahir Ünal - 4.10.2019
AK Parti 29. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı
Basına kapalı bölümlerde yarın AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Erkan Kandemir ve Mahir Ünal genel merkez çalışmalarına ilişkin, AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı da TBMM grup çalışmalarına ilişkin birer sunum yapacak.
Mahir Ünal - 3.10.2019
AK Parti yarın kampa giriyor
Kamp, cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açılış konuşmasıyla başlayacak, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Erkan Kandemir ve Mahir Ünal genel merkez çalışmalarına ilişkin, AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı ise TBMM grup çalışmalarına ilişkin birer sunum yapacak.
Mahir Ünal - 14.9.2019
13 Eylül 2019 Haberleri
13 Eylül 2019 Manşet Haberleri.
Mahir Ünal - 13.9.2019
Enver yücel: dünyada bir eğitim markası yaratmak istiyorum
  Bahçeşehir Koleji, Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde kampüs açtı. Karaelbistan Mahallesi'ndeki Bahçeşehir Koleji Elbistan Kampüsü'nün açılışına Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi, Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Elbistan Kaymakamı Özkan Demir, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile veliler ve öğrenciler katıldı.
Mahir Ünal - 13.9.2019
"Kürt kardeşlerimize kene gibi yapışmış bir PKK sorunu var"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Bu ülkede Kürt kardeşlerimize kene gibi yapışmış, masumları dahi katleden bir PKK sorunu var, bir de gelişmiş demokrasilerde silahı ve şiddeti bırakın övmeyi, kınamamak bile suçken, demokrasinin sağladığı özgürlüğü yine demokrasiyi kullanarak yok...
Mahir Ünal - 12.9.2019
"Cumhurbaşkanımız toplumu kucaklamak için elini uzatıyor"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Cumhurbaşkanımız her seferinde toplumu kucaklamak için elini uzatıyor ama sıkılı yumrukla tokalaşılmaz, önce elini açacaksın.
Mahir Ünal - 11.9.2019
Ak partili ünal: en ufak meselede ortalığı ayağa kaldıran sanatçılarımız neredeler
AK PARTİ Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Diyarbakır'da HDP il binası önünde evlatlarını isteyen annelerin feryadına sessiz kalan akademisyen ve sanatçılara tepki göstererek, "Akademisyenler bugün neden anaların acısına, feryadına sessiz kalıyorlar ' Vicdan bu...
Mahir Ünal - 11.9.2019
Dha yurt bülteni - 9
Görüntü Dökümü --------- -Aysel Bozkurt'un bayılma anı -Sağlık görevlilerinin müdahalesi -Ambulansa götürülmesi -Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Mücahit YOLCU, Emrah KIZIL, Nurettin FİDANCAN, Selim KAYA, Mehmet Mucahit CEYLAN/DİYARBAKIR, =============================== Erdoğan'a suikast timine nühimmat veren darbeci astsubay, sağlık kontrolünde FETÖ/PDY'nin 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a suikast amacıyla Marmaris'e giden ve İzmir'deki Çiğli 2'nci Ana Jet Üssü'nden yola çıkan time yasa dışı olarak mühimmat veren, meslekten ihraç edilmiş astsubay üstçavuş Abdülkadir Ö. (29), gece saatlerinde İzmir'e getirildi. Abdülkadir Ö., sağlık kontrolüne götürüldü.  İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı'nca 2017'nin Nisan ayındaki 689 No'lu KHK ile görevinden ihraç edilen astsubay üstçavuş Abdülkadir Ö. hakkında, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, darbe girişimi sırasında görev yaptığı Çiğli 2'nci Ana Jet Üs Komutanlığı 1 No'lu Cephaneliği'nden yasa dışı olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a suikast amacıyla Marmaris giden MAK timine mühimmat verdiği tespit edilmesi üzerine soruşturma başlattı. İzmir'den hakkında gözaltı kararı verilen Abdülkadir Ö., İzmir Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerinin ortak çalışmasıyla, Odunpazarı ilçesine bağlı Kırmızıtoprak Mahallesi'nde saklandığı evde yakalandı.  İZMİR'E GÖNDERİLDİ  Dün, Eskişehir Emniyeti'ndeki işlemleri tamamlanan Abdülkadir Ö., gece saatlerinde havayoluyla İzmir'e gönderildi. Yeşilyurt'taki Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne getirilen Abdülkadir Ö., sağlık kontrolleri için hastaneye götürüldü. FETÖ/PDY'nin 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a suikast amacıyla Marmaris'e giden ve İzmir'deki Çiğli 2'nci Ana Jet Üssü'nden yola çıkan time yasa dışı olarak mühimmat veren, meslekten ihraç edilmiş astsubay üstçavuş Abdülkadir Ö.'ın (29), 'mahrem imam'larla bağlantılarının tespit edildiği belirtildi.  Görüntü Dökümü -------- -Abdülkadir Ö.'nün emniyetten çıkışından görüntü  -Yeşilyurt emniyetinden görüntü  Haber: Davut CAN - Kamera: Onur ATIŞ, ================== AK Partili Ünal: En ufak meselede ortalığı ayağa kaldıran sanatçılarımız neredeler AK PARTİ Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Diyarbakır'da HDP il binası önünde evlatlarını isteyen annelerin feryadına sessiz kalan akademisyen ve sanatçılara tepki göstererek, "Akademisyenler bugün neden anaların acısına, feryadına sessiz kalıyorlar ' Vicdan bu mudur ' En ufak bir meselede ortalığı ayağa kaldıran sanatçılarımız neredeler?" dedi.
Mahir Ünal - 8.9.2019
Malatya'da Toplu Açılış Töreni
Törene, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Cevdet Yılmaz, Mahir Ünal, Fatma Betül Sayan Kaya, milletvekilleri, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Malatya Valisi Aydın Baruş, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca ve MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar da katıldı.
Mahir Ünal - 8.9.2019
ÖNDER İmam Hatipliler Buluşması
Programa, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Cevdet Yılmaz, Mahir Ünal, Fatma Betül Sayan Kaya ve bazı AK Partili milletvekilleri ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun da katıldı.
Mahir Ünal - 6.9.2019
"İhraç talebi olağanüstü bir durum değil"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti Merkez Yürütme Kurulu Toplantısı'nda alınan ihraç talebi kararlarına ilişkin, "İç tüzüğümüzün 117'ye 7'nci maddesine göre bu ihraç talebi istenmiştir.
Mahir Ünal - 29.8.2019
Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği Ödül Töreni
Törene TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı ve Mahir Ünal, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MHP Grup Başkanvekili Celal Adan, MHP Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Kalaycı, Feti Yıldız, Mustafa Kalaycı, Mevlüt Karakaya ve Deniz Depboylu, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin ile bazı milletvekilleri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Mahir Ünal Haberleri | Mahir Ünal Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Mahir Ünal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahir Ünal kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.9.2020 14:09:42. #1.15#
title