MAHİR ÜNAL HABERLERİ

Mahir Ünal haber, Mahir Ünal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahir Ünal - 3.11.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Şanlıurfa'daki Harekat Merkezi'ne ziyaret
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Barış Pınarı Haraketı'nın komuta merkezinin bulunduğu Şanlıurfa'ya ziyarette bulundu. Erdoğan, beraberinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, MİT Başkanı Hakan Fidan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ve AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ile birlikte saat 12.
Mahir Ünal - 3.11.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İleri Müşterek Harekat Merkezi'ni ziyaret etti
Ziyarette komutanlardan Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin bilgi alan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, kuvvet komutanları, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MİT Başkanı Hakan Fidan, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ile Şanlıurfa Valisi Abdullah Erim de eşlik etti.
Mahir Ünal - 2.11.2019
Özhaseki Algı operasyonları CHP'li belediyelerin ustalıkları oldu
AK Parti Ankara İl Başkanlığı tarafından Afyonkarahisar'da bir termal otelde düzenlenen İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın 2'nci gününe AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Özhaseki ve Mahir Ünal konuşmacı olarak katıldı.
Mahir Ünal - 2.11.2019
AK Parti Ankara İl Başkanlığı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı
Özhaseki, CHP belediyeciliğine ilişkin de şu değerlendirmeleri yaptı: "Gerçekten hizmet etmezler. Dün, Çankaya tarafındayız, bir cami açılışına gidiyoruz. Yıkıntı, harabe o kadar kötü, pasaklı yerler gördük ki emin olun içim yandı. Cumhurbaşkanımız çok güzel özetliyor; 'çöp, çukur ve çamur'. Bunların belediyeciliği bu kadar. Bir şey daha var, bütün yolsuzlukların ana kaynağı bunların belediyelerinde. Son dönemlerde bir şeyi daha ustaca yapmaya başladılar, o da algı operasyonları. Siyasi davranış, biçim değiştirerek başka türlü bir hal üzerine devam ediyorlar. Yalan birinci işleri, algı operasyonları bunların zaten ustalık alanları. CHP'nin başındaki insanın ve etrafındakilerinin ne kadar yalan söylediklerine şahidim. Birebir yaşamış birisiyim." Toplantıya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.
Mahir Ünal - 25.10.2019
"Türkiye sınır güvenliği sorununu önümüzdeki yüzyıl için çözmüştür"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı Harekatları, Türkiye'nin sınır güvenliği sorununu önümüzdeki yüzyıl için çözmüştür.
Mahir Ünal - 25.10.2019
Oğlu şehit düşmeden önce rüyasında görmüş
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, beraberinde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Göksun Kaymamamı Ejder Demir ile Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) yürüttüğü Barış Pınarı Harekatı'nda şehit düşen İstihkam Uzman Çavuş Hacı Bebek'in (44), Göksun ilçesindeki baba ocağını ziyaret etti.
Mahir Ünal - 25.10.2019
"Bayrağımıza, vatanımıza, devletimize, sahip çıkacağız"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Bayrağımıza, vatanımıza, devletimize, sahip çıkacağız. O zaman Allah'ın izniyle birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz, yardımlaşmamız pekişir." dedi.
Mahir Ünal - 23.10.2019
"Suriye rejimiyle herhangi bir temasımız söz konusu değil"
AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Bizim şu anda Suriye rejimiyle herhangi bir temasımız söz konusu değil." dedi.
Mahir Ünal - 23.10.2019
Ankara ak parti genel başkan yardımcısı mahir ünal, anadolu basın yayın birliği'nde basın...
ANKARA AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Anadolu Basın Yayın Birliği'nde basın mensuplarıyla buluştu-4.
Mahir Ünal - 22.10.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da Erdoğan ile Ankara'ya geldi.
Mahir Ünal - 22.10.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya'dan ayrıldı
Erdoğan ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da Rusya'dan ayrıldı.
Mahir Ünal - 22.10.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya'ya geldi
Erdoğan ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da Rusya'ya geldi.
Mahir Ünal - 22.10.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya'ya gitti
Erdoğan ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ve AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik de Rusya'ya hareket etti.
Mahir Ünal - 19.10.2019
Nuri Pakdil'in cenazesi toprağa verildi
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ali Ağıroğlu, Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, eski bakanlardan Mehdi Eker, Efkan Ala, Beşir Atalay, Akif Çağatay Kılıç, çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi, Pakdil'in sevenleri ile yakın arkadaşları defin törenine katıldı.
Mahir Ünal - 19.10.2019
Nuri Pakdil son yolculuğuna uğurlanıyor
Pakdil ailesi ve yakınlarının yanı sıra Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, eski bakanlar Bekir Bozdağ, Mehdi Eker, Efkan Ala, Suat Kılıç, Emrullah İşler, Beşir Atalay, Ali Babacan, Pakdil'in sevenleri ile yakın arkadaşlarından yazar Rasim Özdenören de törende hazır bulundu.
Mahir Ünal - 17.10.2019
AK Parti'den MHP'li Yalçın'a başsağlığı mesajı
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal, Mehmet Özhaseki, Nurettin Canikli, Leyla Şahin Usta, Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, sosyal medya hesaplarından MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın'a başsağlığı dileklerini iletti.
Mahir Ünal - 15.10.2019
"Türkiye maskeleri düşürüyor"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Türkiye maskeleri düşürüyor.
Mahir Ünal - 15.10.2019
Kılıçdaroğlu: Tehdit edilen Türkiye Cumhuriyeti
'DÜNYANIN TÜMÜNÜ DÜŞMAN KAZANDIK' Kılıçdaroğlu, Suriye'de yaralanan teröristlerin Türkiye'ye getirilip gizli gizli tedavi ettirildiğini ve sonra Suriye'ye gönderildiğini ileri sürerek, "Doğru söyleyeni dokuz köyden kovmak değil, dokuz köyde karşılamak gerekir. Maceracı bir dış politikadan uzak durmak gerekir. Macerayı odak noktası seçen bir dış politikanın Türkiye'yi nerelere soktuğunu örnekleriyle görebiliriz. 3 milyon 600 bin Suriyeli Türkiye'de. 40 milyar dolar harcadık onlar için. Ben başka bir hükümetin toprak bütünlüğüne saygı göstermezsem düşman kazanırım. Bugün neredeyse dünyanın tümünü düşman kazandık. Türkiye yönetilmiyor. 'Tarafsızlıktan yana olan, danışılan bir ülke olsun Türkiye' dedik. 'Ortadoğu batağında ne işi var Türkiye'nin?' dedik. Türkiye'nin geleceği için bütün yanlışları düzeltmesi için bu orduya yetki verdik. 17 yıldır Türkiye Cumhuriyeti'ni adeta savaş ortamına kim getirdi? Şehitlerimizin sorumlusu kim, kahramanlık edebiyatı yapıyorlar. Anneler bunun hesabını sormak zorundalar." 'İŞTE BU PARTİ DEVLETİDİR' Kemal Kılıçdaroğlu, Atatürk'ün 'zorunlu olmadıkça savaş bir cinayettir' sözünü anımsatarak şöyle dedi: "'Dış politikanın milli olması lazım' dedik. Ülkenin çıkarları esas alınır dış politikada. Kahraman ordumuz Suriye'deyken bütün anneler çocuklarının sağ salim dönmesini isterler. Hepsinin sağ salim dönmesini isterler. Orada görev yapan şehit düşen gazi olan, hayatlarını bizim için harcayan herkese şükran borçluyuz. Ama hala buradan 'acaba partimize nasıl çıkar sağlarız?' çabası içindeler. Barış Pınarı Harekatı koordinasyon toplantısı yapılıyor, bu toplantıya Mustafa Şentop, Adalet Bakanı, İçişleri Bakanı, MİT Müsteşarı katılıyor. Olabilir. TBMM AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı da katılıyor. Senin ne işin var orada? Numan Kurtulmuş, Hayati Yazıcı, Mahir Ünal, Ömer Çelik sizin ne işiniz var orada? İşte bu parti devletidir.
Mahir Ünal - 15.10.2019
Kılıçdaroğlu: Tehdit edilen Türkiye Cumhuriyeti
'DÜNYANIN TÜMÜNÜ DÜŞMAN KAZANDIK' Kılıçdaroğlu, Suriye'de yaralanan teröristlerin Türkiye'ye getirilip gizli gizli tedavi ettirildiğini ve sonra Suriye'ye gönderildiğini ileri sürerek, "Doğru söyleyeni dokuz köyden kovmak değil, dokuz köyde karşılamak gerekir. Maceracı bir dış politikadan uzak durmak gerekir. Macerayı odak noktası seçen bir dış politikanın Türkiye'yi nerelere soktuğunu örnekleriyle görebiliriz. 3 milyon 600 bin Suriyeli Türkiye'de. 40 milyar dolar harcadık onlar için. Ben başka bir hükümetin toprak bütünlüğüne saygı göstermezsem düşman kazanırım. Bugün neredeyse dünyanın tümünü düşman kazandık. Türkiye yönetilmiyor. 'Tarafsızlıktan yana olan, danışılan bir ülke olsun Türkiye' dedik. 'Ortadoğu batağında ne işi var Türkiye'nin?' dedik. Türkiye'nin geleceği için bütün yanlışları düzeltmesi için bu orduya yetki verdik. 17 yıldır Türkiye Cumhuriyeti'ni adeta savaş ortamına kim getirdi? Şehitlerimizin sorumlusu kim, kahramanlık edebiyatı yapıyorlar. Anneler bunun hesabını sormak zorundalar." 'İŞTE BU PARTİ DEVLETİDİR' Kemal Kılıçdaroğlu, Atatürk'ün 'zorunlu olmadıkça savaş bir cinayettir' sözünü anımsatarak şöyle dedi: "'Dış politikanın milli olması lazım' dedik. Ülkenin çıkarları esas alınır dış politikada. Kahraman ordumuz Suriye'deyken bütün anneler çocuklarının sağ salim dönmesini isterler. Hepsinin sağ salim dönmesini isterler. Orada görev yapan şehit düşen gazi olan, hayatlarını bizim için harcayan herkese şükran borçluyuz. Ama hala buradan 'acaba partimize nasıl çıkar sağlarız?' çabası içindeler. Barış Pınarı Harekatı koordinasyon toplantısı yapılıyor, bu toplantıya Mustafa Şentop, Adalet Bakanı, İçişleri Bakanı, MİT Müsteşarı katılıyor. Olabilir. TBMM AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı da katılıyor. Senin ne işin var orada? Numan Kurtulmuş, Hayati Yazıcı, Mahir Ünal, Ömer Çelik sizin ne işiniz var orada? İşte bu parti devletidir.
Mahir Ünal - 15.10.2019
CHP TBMM Grup Toplantısı
Barış Pınarı Harekatı Koordinasyon Toplantısı düzenlendiğini anımsatan Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti: "AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı. Senin orada ne işin var? Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz; Genelkurmay Başkanı, Milli Savunma Bakanı zaten orada. AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Mahir Ünal, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik.
Mahir Ünal - 14.10.2019
Türkoğlu'nda Barış Pınarı Harekatına bayraklı destek
Türkoğlu Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Bozdoğan ve belediye personeli, Barış Pınarı Harekatı'na destek için Mahir Ünal, İstiklal ve Atatürk caddelerinde bulunan iş yerlerine, Millet Meydanı'ndaki vatandaşlara ve seyir halindeki araçlara Türk bayrağı dağıttı.
Mahir Ünal - 10.10.2019
"Mücadelemiz son terörist kalmayıncaya kadar sürecek"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Kırk yıldır ülkemizde binlerce insanımızın canına kast etmiş, bölgemizi kana bulamış, sivilleri, bebekleri katletmiş bu alçak örgütle mücadelemiz son terörist kalmayıncaya kadar sürecek.
Mahir Ünal - 10.10.2019
Barış Pınarı Harekatı'nda etkin ateş gücü
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki toplantıya, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, TBMM AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, MİT Başkanı Hakan Fidan, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Mahir Ünal, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın katıldı.
Mahir Ünal - 10.10.2019
"Devletimiz teröre karşı bir harekat gerçekleştiriyor"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Devletimiz Kürt'lere karşı değil, teröre karşı bir harekat gerçekleştiriyor.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Mahir Ünal Haberleri | Mahir Ünal Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Mahir Ünal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahir Ünal kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Trump'ın baş başa görüşmesi başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.9.2020 16:33:59. #1.15#
title