MAHİR ÜNAL HABERLERİ

Mahir Ünal haber, Mahir Ünal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahir Ünal - 28.8.2019
Mahir Ünal: "Hamdolsun, devletimiz PKK'nın, DEAŞ'ın, FETÖ'nün de kökünü kazıyor"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Hamdolsun, devletimiz PKK'nın, DEAŞ'ın, FETÖ'nün de kökünü kazıyor.
Mahir Ünal - 28.8.2019
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Hamdolsun, devletimiz PKK'nın, DEAŞ'ın, FETÖ'nün de kökünü kazıyor.
Mahir Ünal - 28.8.2019
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Kahramanmaraş'ta
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Şimdi Erdoğan düşmanlığı öyle bir hale getirmiş ki bazı kafaları, PKK orman yakıyor, dönüp PKK'ya neden ormanları yakıyorsun demek yerine kimi suçluyorlar, Erdoğan'ı ve AK Parti'ye suçluyorlar" dedi.
Mahir Ünal - 27.8.2019
"Türkiye, silahlı insansız hava aracında rakiplerinin önüne geçti"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Türkiye, silahlı insansız hava aracında kullandığı teknoloji ile katbekat rakiplerinin önüne geçmiş durumda.
Mahir Ünal - 27.8.2019
"İnanmış yüreklerle yol yürünür"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Türkiye'ye yaptırım yapılacakmış" yalanlarına itibar edilmemesini isteyerek, "Niye inananlarla yol yürünür biliyor musunuz? İşte bu yalanlara itibar etmediği için inanmış yüreklerle yol yürünür.
Mahir Ünal - 23.8.2019
AK Parti'nin 18. kuruluş yıl dönümü
Demokrasiyi ileriye taşıma, ekonomiyi güçlendirme, güvenliği tahkim etme başta olmak üzere Türkiye'nin aydınlık geleceğini üzerinde bina edecekleri tüm hususlarda AK Parti olarak Türkiye'nin önünü açmayı sürdüreceklerini dile getiren Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bunun için her bir kardeşimizin katkısına, çabasına, desteğine ihtiyacımız var. AK Parti'nin başarılarının gerisinde geçmişteki pek çok partinin aksine yıllar geçtikçe küçülen değil büyüyen, yıllar geçtikçe köhneyen değil her daim yenilenen, yıllar geçtikçe hizipleşen değil hep kucaklaşan bir parti olması yatmaktadır. Bu vasfımıza sahip çıktıkça büyümeye ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Rabbim bizi daha nice kuruluş yıl dönümlerinde bu çatı bir araya getirsin diyorum." Konuşmasında terörle mücadele faaliyetlerine de değinen Erdoğan, şu değerlendirmeyi yaptı: "İnlerine gireceğiz dedik, girdik. Dağ, tepe demeden şu anda kahraman Mehmetçiğimiz mücadelesini sürdürüyor. Sürdürmeye de devam edecek. Şu anda yurt içi, yurt dışı bu mücadele devam ediyor. Suriye'de olanlar ve bugün Sayın Putin'le de görüşmemizi yaptık. İdlib'deki gelişmeleri ateşkes çerçevesi içerisinde yürütme noktasında gerekli görüş alışverişini yaptık. Önümüzdeki günlerde de Sayın Trump'la yine aynı şekilde bu görüşmeleri yapacağız. Bütün mesele, güneyde özellikle Suriye'de bu sıkıntıları bir an önce aşmak ve barışın egemen olduğu bir bölge ihdas etmek. Bunun gayreti içerisindeyiz. Allah'ın izniyle bunu da başaracağız." "Mücadeleden vazgeçmeden yolumuza devam edeceğiz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal da programın açılışında yaptığı konuşmada, AK Parti'nin kuruluşunu "Türkiye sevdasıyla yaşımız hep 18" diyerek kutladıklarını belirtti.
Mahir Ünal - 22.8.2019
AK Parti, 18. yıl marşını yayınladı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın duyurduğu AK Parti 18.
Mahir Ünal - 21.8.2019
AK Parti'li Ünal: 23 Ağustos'ta kendisini aileye ait hissedenler davet edilecek
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "23 Ağustos'ta AK Parti'nin 18'inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla aile içinde bir kutlama yapacağız. Kendisini aileye ait hissedenleri davet edeceğiz" dedi.
Mahir Ünal - 21.8.2019
"Aile içinde bir kutlama yapıyoruz"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti'nin 18. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri için "Aile içinde bir kutlama yapıyoruz.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Mahir Ünal Haberleri | Mahir Ünal Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Mahir Ünal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahir Ünal kimdir, hayatı ve biyografisi. Kürt kardeşlerimize kene gibi yapışmış bir PKK sorunu var.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.9.2020 16:42:01. #1.14#
title