Mahalleye Başbakan Geldi

Mahalleye Başbakan Geldi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bursa temaslarının ardından rahatsız olan Profesör Hayrettin Karaman'ı evinde ziyaret etti.

Mahalleye Başbakan Geldi

Başbakan , temaslarının ardından rahatsız olan Profesör 'ı evinde ziyaret etti. Ziyaret sonrası mahalle sakinlerinin sevgi gösterileriyle karşılaşan Başbakan vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Yeniceabat Mahallesi'nde Mesleki Eğitim Kampüsü ve toplu açılışları yapan Başbakan Erdoğan'ın konvoyu havaalanı yerine Kaplıkaya Mahallesi'ne yöneldi. Bir süredir rahatsız olduğu öğrenilen Profesör Hayrettin Karaman'ın evine gelen Başbakan Erdoğan, geçmiş olsun dileğinde bulundu. Özel harekat ve Başbakanlık korumaları evin etrafında etten duvar örerken, basın mensupları da mahalleye alınmadı.

2 saatlik ziyaret esnasında Başbakanın semte geldiğini duyan sokağa döküldü. Ziyareti tamamlayan Başbakanın çıkışta vatandaşlarla uzun süre sohbet etti. Korumaların geniş güvenlik önlemleri aldığı ve havanın karanlık olması nedeniyle sık sık vatandaşların yüzüne fener tutulduğu dikkat çekti. Başbakan daha sonra Yenişehir havaalanından uçakla Ankara'ya gitti - BURSA

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler