Yeni binada özel açılış - Haberler
Haberi Paylaş

  Yeni binada özel açılış

  Hürriyet - Magazin
   - Güncelleme:
  Yeni binada özel açılış

  Koç Holding ve Arter Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç ve Arter Kurucu Direktörü Melih Fereli'nin ev sahipliğini üstlendiği açılışa, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un yanı sıra bakanlık yetkilileri ve sanat–iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

  Koç Holding ve Arter Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç ve Arter Kurucu Direktörü Melih Fereli'nin ev sahipliğini üstlendiği açılışa, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un yanı sıra bakanlık yetkilileri ve sanat–iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı. Açılış programında 7 serginin yer aldığı Arter'de ayrıca sahne sanatları, klasik, çağdaş, elektronik müzik, film, performans sanatı ve dijital sanatlar gibi pek çok dalda etkinlik düzenlenecek.

  Rahmi Koç

  Revna Demirören

  Zeynep-Metin Fadillioğlu - Yüksel Behlül

  Didem Bağrıaçık - Suzan Sabancı Dinçer - Dilek Hanif

  Caroline Koç

  Minel Karakaşlı - Şükran Demirören

  Semahat Arsel

  İnan Kıraç

  Nevbahar Koç

  Mihrinur-Tezcan Yaramancı - Güler Yiğit

  Aliye Simavi

  Patrik Bartholomeos

  Bertrand-Sülün Buchwalter

  Güler Sabancı

  Tahire-Engin Demircan

  Hürriyet / Magazin

  Batı Antalya Kalkınma Ajansı Koç Holding Magazin Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.
  title