Ünlü Modacı Nur Yerlitaş, Beyninde Çıkan Ur'dan Dolayı Acil Ameliyata Alınacak - Haberler
Haberi Paylaş

Ünlü Modacı Nur Yerlitaş, Beyninde Çıkan Ur'dan Dolayı Acil Ameliyata Alınacak

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Ünlü modacı Nur Yerlitaş, aniden hastalanıp hastaneye kaldırıldı. Tedavisi yapılan Nur Yerlitaş'ın beyninde üç tane ur'a rastlandı. Modacı acilen ameliyata alınacak.

Daha önce memelerini küçültmek için gittiği hastanede göğsünde kitleye rastlanan ve kanser teşhisi konulan Nur Yerlitaş'tan bir kötü haber daha geldi. Yerlitaş, beyninde üç urun çıkması nedeniyle ameliyata alınacak.

BEYNİNDE ÇIKAN URDAN DOLAYI AMELİYATA ALINACAK

Yerlitaş, memelerini küçültmek için önce doktora gitmiş, muayene sırasında kitleye rastlanmıştı. Meme kanseri olduğu ortaya çıkan Yerlitaş Maslak Acıbadem Hastanesi'nde operasyon geçirmişti. Ancak ünlü modacı bu kez de beyninde çıkan urdan dolayı tekrar ameliyata alınacak.

Ünlü Modacı Nur Yerlitaş, Beyninde Çıkan Urdan Dolayı Acil Ameliyata Alınacak

APAR TOPAR HASTANEYE KALDIRILDI

Son dönemde verdiği kilolarla dikkat çeken Nur Yerlitaş apar topar Göztepe Acıbadem Hastanesi'ne kaldırıldı ve çok önemli bir ameliyata alınacak. Maalesef beyninde üç ur birden çıktığı ve pazartesi günü Göztepe Acıbadem Hastanesi'nde çok önemli bir ameliyata alınacak.

Haberler.com - Magazin

Nur Yerlitaş, Göztepe, Kanser, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (137)

Hakikat:

öyle yorumlar okuyorum ki; nefsinin öfkesini Allah''ın rahmetinden üstün gören gafiller var. . . Samimi bir tevbe edene, kum taneleri kadar günahının affolunucağını söyleyen dinin adıdır İslamiyet. . . kendinize gelin. . . Dinimizi ve Türklüğümüzü saçma sapan yorumlarınıza alet etmeyin. . .

Hakikat:

arkadaşlar, İslam hoşgörü dinidir. . keskin söylemlerden kaçınmakta yarar vardır. . . Yunus Emre''nin dediği gibi; nice doğru eğrilir, nice eğri doğrulur. . . Bilemeyiz yani. . . Öfkenizi anlıyorum ancak, İslamiyeti nefsi tepkinize alet etmeniz doğru bir davranış değildir.

gül:

şifa dilemiyorum az içseymiş kendini beğenmiş şımarık şehitlerin ailelernden helallık alsın öyle gitsin gideceği yere gideceği yer belli ama

Tüm 137 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title