MAGAZİN HABERLERİ

Halk Ozanı Arif Gülcani, nöbet tutan polislere saz çalıp şarkı söyleyerek teşekkür etti
Daha önce eşek üzerine binerek koronavirüs için yazdığı şarkıya klip çeken Halk Ozanı Arif Gülcani, bu sefer de kentin giriş noktalarında görevli olan polis ve sağlıkçılara şarkı söyleyerek moral verdi.
Kuruluş Osman dizisi oyuncu kadrosunu genişletiyor! 3 yeni isim daha katıldı
Ekranların sevilen dizisi Kuruluş Osman'ın oyuncu kadrosuna 3 yeni isim katıldı. Kuruluş Osman'ın 19. bölümünde, Osman Bey'in amcası Sungur Tekin rolüyle Sezgin Erdemir, Dündar Bey'in oğlu Bahadır rolüyle Çağkan Çulha ve...
Geçtiğimiz hafta 9 yaşındaki oğlu vefat eden Harun Tan'dan duygulandıran paylaşım: Gömdük ne varsa içimize
Geçtiğimiz hafta lenfoma tedavisi gören 9 yaşındaki oğlunu kaybeden Harun Tan, sosyal medya hesabından Vural Candar'ın "Sonra gömdük ne varsa içimize" sözlerinin yer aldığı bir şiirini paylaşarak herkesi duygulandırdı.
Neymar'dan sonra Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez de 7. Koğuştaki Mucize filmini izledi
Neymar ve DJ Snake'in ardından Cristiano Ronaldo'nun oyuncu sevgilisi Georgina Rodriguez de 7. Koğuştaki Mucize filmini izledi. Filmi izleyen Rodriguez, sosyal medya hesabından paylaşarak beğendiğini söyledi.
Survivor'da Masterchef ödül oyununda haksızlık olmaması için iki takım da şampiyon ilan edildi
Survivor'un dün akşam yayınlanan bölümünde Masterchef Türkiye yarışması heyecanı yaşandı. İki takım jüri eşliğinde en iyi yemeği yapmak için kıyasıya mücadele edince finalde bir ilke imza atıldı. İki takımın yemeklerini...
title