Masterchef Türkiye Şampiyonu Değişimiyle Olay Oldu - Haberler
Haberi Paylaş

Masterchef Türkiye Şampiyonu Değişimiyle Olay Oldu

Snob Magazin - Magazin
 - Güncelleme:
Masterchef Türkiye Şampiyonu Değişimiyle Olay Oldu

MasterChef 2019 şampiyonu Cemre Uyanık, uzun süredir ortalarda görünmüyordu. Sosyal medya hesabından yeni pozlarını paylaşan Uyanık'ın değişimi gündem oldu. İşte detaylar...

Masterchef Türkiye yarışmasında herkesin ilgisini çeken ve yarışmadan sonra ortalardan kaybolan Cemre Uyanık, sosyal medya paylaşımlarına devam ediyor.

BİR HAYLİ DEĞİŞTİ

Bir dönem İzmir'de yaşayan ve şefliğe devam eden Cemre Uyanık (30), geçen yıllar içerisinde bir hayli değişti.

'MANKEN' BENZETMESİ

Değişimini sosyal medya üzerinden belli eden ve binlerce yorum alan Uyanık, adeta bir mankene döndü.

Cemre Uyanık'ın son pozlarına "Manken olmaya mı karar verdin?" ve "Çok değişmissin" tarzında yorumlar yapıldı.

CEMRE UYANIK KİMDİR?

Masterchef Cemre Uyanık, 1992 yılında dünyaya geldi. Aslen Şanlıurfalı olan Cemre Uyanık, üniversite eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Konaklama Yönetimi bölümünde aldı.

2015 yılında üniversite eğitimini tamamlayan MasterChef Cemre, 2017 yılında 5 ay boyunca ABD'de bir restoranda görev aldı.

Daha sonra yine ABD'de bir Fransız restoranda stajına devam eden Cemre, 2018 yılında New York'ta farklı bir restoranda parti şefi olarak girmiş ve 11 ay boyunca çalıştı.

Cemre Uyanık'ın bu alandaki yeteneği ise öğrencilik yıllarında kendisini gösterdi. Okuduğu bölümde sınıf arkadaşlarıyla birlikte kafa kafaya veren Cemre, acı biberli muz ve alışılagelmişin dışına çıkarak tatlı ve tuzluyu bir araya getirip keçi peynirli muhallebi yaptı.

İŞTE CEMRE UYANIK'IN DEĞİŞİMİ

Snob Magazin / Magazin

MasterChef Türkiye İzmir Magazin Haberler

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.
title