İbrahim Çelikkol: Sinem'e Çok Aşığım - Haberler
Haberi Paylaş

İbrahim Çelikkol: Sinem'e Çok Aşığım

Haberler.Com - Magazin
 - Güncelleme:

İbrahim Çelikkol, Sinem Kobal'a duyduğu aşkı ve yaşadıkları ilişkiyi ayrıntılarıyla anlattı, evlilik sinyali verdi.

Arda Turan'la düğün arifesinde ayrılan güzel oyuncu Sinem Kobal, aradığı aşkı kendi gibi oyuncu olan İbrahim Çelikkol'da buldu. Uzun süre birlikteliklerini gizleyen çift, geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan paylaştıkları fotoğraflarla ilişki yaşadıklarını doğrulamıştı.

Bu fotoğraflardan sonra ilk itiraflar da İbrahim Çelikkol'dan geldi. Çelikkol, ilişkileriyle ilgili Hürriyet'ten Ayşe Arman'a çok özel açıklamalarda bulundu.

"SİNEM'E ÇOK AŞIĞIM, ONU ALIP ORMANIN İÇİNE GÖTÜRÜYORUM"

Sinem Kobal'la ciddi bir ilişki yaşadığını ve ona aşık olduğunu duyuran Çelikkol, Ayşe Arman'ın "Hadi mutluluk karenizi anlat" demesi üzerine şunları söyledi:

"Ormanda el ele yürümek, onu alıp ormanın içine götürüyorum. ATV'ye biniyoruz. Off-Road yapıyoruz. Sinem de sporu seven bir insan olarak yürüyüş, koşu her şeye uyum sağlıyor."

ÇOK AŞIĞIM SİNEM'E

İbrahim Çelikkol Arman'ın 'Nasıl tanıştınız' sorusuna ise şöyle cevap veriyor; "Ayşe Barım’ın ofisinde. Çok doğaldı, çok güzel gülüyordu. Ve samimiydi. Zaten öyle kadınları severim. Uzun bir süre sadece arkadaştık. Sonra ben Amerika’ya hem tatile hem de eğitime gittim. Telefonda konuşuyorduk ama adını koyduğumuz bir şey yoktu. Döndükten sonra başladı ilişkimiz.Çok âşığım Sinem’e."

Röportajın devamı ise şöyle;

Ne kadar oldu ilişkiniz?

-Amerika’yı sayarsan, 8-9 ay oldu. Bizi engelleyen, saklandığımız gizlendiğimiz bir durum yok.

Fotoğraflarınızın çekilmesi falan canını sıkmıyor mu?

-Yooo. İlla Bebek-Boğaz hattı takıntın yoksa kim nereden çekecek, çekse de ne olur ki. Biz farklı yerlere gitmeyi seviyoruz, İzmit’in Maşukiye’si var, Kaz Dağları var. Fethiye Ölüdeniz yaptık, kendimize küçük oteller buluyoruz.

Eski sevgililer huzursuz ediyor mu seni? Arda’yla birlikteydi uzun süre...

-Herkesin geçmişte yaşadığı şeylere saygı duymak lazım. Sinem de saygı duyulacak bir insan.

Kıskanç bir adam mısın?

-Kıskanırım tabii. Annemi de, arkadaşlarımı da, sevgilimi de kıskanırım. Kıskançlık insanın doğasında var. Herhangi biriyle yılışıklık gibi bir durum olursa, adamın tavrı hoşuma gitmezse, söylerim, izin vermem.

Nasıl izin vermezsin, ne dersin?

-“O insanla görüşmeni istemiyorum!” derim. “Çünkü benim gördüğüm ama senin göremediğin birtakım şeyler var. Ama benim göremediğim şeylerle ilgili de sen beni uyar.” Zaten ilişki böyle bir şey. Seni bir anda iki insan yapıyor, dört gözün olmaya başlıyor, sevgilin adına da düşünüyorsun.

Haberler.Com - Magazin

İbrahim Çelikkol Sinem Kobal Arda Turan Ayşe Arman Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (8)

Leman:

Mende Ibrahime asigim)

İPEK:

BİLİYORUZ DENİZEDE ÇOK AŞIKTIN

kübra:

ormanda kaçak odunmu kesion napyonz

Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title