Hakan Ural, Set Arkadaşının Yaşadığı Sözlü Tacizi Canlı Yayında Açıkladı - Haberler
Haberi Paylaş

Hakan Ural, Set Arkadaşının Yaşadığı Sözlü Tacizi Canlı Yayında Açıkladı

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Hakan Ural, set ekibinde yer alan genç bir kadının oturduğu mekanda yaşadığı sözlü saldırıyı televizyon karşısındaki izleyicilerle paylaştı. Ural, yaşanan bu çirkin olaya karışan polis memurları hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım programı sunucusu Hakan Ural, set ekibinde yer alan genç kadının yaşadığı sözlü saldırıyı canlı yayında açıkladı. Kamera arkasında çalışan genç kadın, kız kardeşiyle oturduğu Ortaköy'de bir kafede kendini avukat olarak tanıtan bir kişinin gerici tacizine uğradı. Olay canlı yayında anlatan Ural, olayda adı geçen kişiler hakkında suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

"ŞORTUNUZ NE KADAR KISA BAKACAĞIZ"

Gel Konuşalım' adlı programın kamera arkasında çalışan İrem adlı genç kadın, kız kardeşiyle oturduğu Ortaköy'de bir kafede kendini avukat olarak tanıtan bir kişinin gerici tacizine uğradı. Ural, şahsın, işletmeciyi çağırarak "Bu kızların şortu çok kısa ben rahatsız oluyorum, kaldırın" dediğini söyledi. İşletme sahibinin ise "Ne münasebet" diyerek şahıs ile tartışmaya girdiği sonunda polislerin kafeye inceleme yapmaya geldikleri öğrenildi. Ural sözlerini şöyle tamamladı: "Kafeye gelen polisler, kendini avukat olarak tanıtan kişiye, 'Sen insanların kıyafetine neden karışıyorsun?' demek yerine kadınlara 'Ayağa kalkın bakalım, şortlarınız ne kadar kısa bakacağız' dedi.

Hakan Ural, Set Arkadaşının Yaşadığı Sözlü Tacizi Canlı Yayında Açıkladı

"POLİSLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIM"

Bu akıllara zarar bir durum. Bu hasta ruhlu insanların acil yakalanması lazım. Hem kendisini avukat olarak tanıtan hem de genç kızlara karşı inanılmaz bir tutum takınan polisler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum."

Hakan Ural, Set Arkadaşının Yaşadığı Sözlü Tacizi Canlı Yayında Açıkladı

Haberler.com - Magazin

Zahit Şeyhanoğulları Hakan Ural Ortaköy Polis Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (167)

bucalı ahmet:

bizim alevi komşumuz var, sırf ehli sünnet müslümanlar örtünüyor diye adeta inadına karısını kızını atlet şort sokaklarda gezdirtiyor, kendide balkondan bira içip onları seyrediyor.

İradesizler:

Ne bucası ya bu adam mz izmirli değildir kesinlikle konya veya civarından göç etmiştir . Adamdaki önemsenme isteğine bak kendisine inat şort giyiniliyor bira içiliyor . Ahmet sen ve senin gibi yoz insanların ne düşündüğünü önemsemiyoruz emin ol komşunda seni sadece yaşam formu olarak görüyordur. Komşunun alevi olmasına gelincede böyle faşist yorumuna cevap bile verilmez

misafir:

Sana Türk büyüğü Kazakistan devlet başkanı Nur Sultan Nazarbayev in Türk kadını nasıl giyinir tarihte nasıl giyinmiştir konuşmasını bulmanı ve okumanı öneririm, sana inat niye gezdirsin artı niye gezdirsin, siz erkekler karar vermiyorsunuz öncelikle ve aynı mahallede oturuyorsun sen öyle giyiniyorsun o öyle, aleviliğini ayrıca belitmen , hayırdır?insanların inancından da, kıyafetinden de, kadın mı erkek mi olduğundan da hayatıyla ilgili karar verenin, sana ne, çok yiğitsen tecavüzcülerin peşinde dolaş

Tüm 167 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title