Haberi Paylaş

Sosyetik Güzel Ebru Şancı Kaş Yapayım Derken Göz Çıkardı

Magazin Haberleri

Sosyetik Güzel Ebru Şancı Kaş Yapayım Derken Göz Çıkardı

Ebru Şancı son dönemlerde yaşanan çocuk tacizi ve ölümleriyle ilgili Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu. Ebru Şancı'nın paylaşımı takipçileri tarafından tepki gördü.

Elazığspor'lu futbolcu Alpaslan Öztürk ile evlenen ve ikiz kızları olan sosyetik güzel Ebru Şancı Instagram'dan yaptığı paylaşımla tüm tepkileri üzerine çekti.

Son dönemde meydana gelen çocuk tacizi, cinsel istismarı ve çocuk ölümlerinden dolayı sosyal medyada 'idam ve hadım' önerilerine karşılık Ebru Şancı, tecavüzcülerin ameliyatla kadın yapılması gerektiğini söyleyen bir paylaşımda bulundu .Ebru Şancı Instagram hesabından bu gönderiyi paylaşıp, altına da şu notu düştü: "Asamıyorsunuz anladık! Biz de bizim vergilerimizle bunlara içeride bakmanızı istemiyoruz...

Hadım edeceğinize çok daha iyi bir fikrim var, sokakta köpek kovalayacaklarına bu şerefsizlere gitsinler! Ayrıca burs olmaz haram yemesin kızar sokak hayvanlarına mama ve tedavide kullanılsın"

Ebru Şancı'nın bu paylaşımı kısa sürede binlerce tepki aldı.

Ebru Şancı

Ebru Şancı'ya, bazı takipçileri tepkilerini şöyle gösterdi:

-Ebru Hanım anladık hepimiz kızgınız ama bu cümleler hiç oldu mu şimdi, geç olmadan silin bence şahsi fikrim tabi.

-Eğitilemezsin.

-Bu ne rezalet Ebru!

-Böyle bir şey söylediğine inanamıyorum.

-Ebru Hanım kadın olmak utanç duyulacak bir şey değildir. Bir ceza olarak kabul edilemez. Genelevlerde calışan kadınların da her kadın gibi hakları vardır. Getirdiğiniz çözüm ile hem kadın olmayı hem de genelevde çalışan kadınları aşağılamış oluyorsunuz. Siz kabul etseniz de etmeseniz de insan hakları diye bir şey vardır. Toplumun nabzına göre hukuk kuralları düzenlenmez.

Haberler.com - Magazin

Ebru Şancı Instagram Ölü Magazin Haberler

title