Bu yaz hangi yarıştayız? - Haberler
Haberi Paylaş

  Bu yaz hangi yarıştayız?

  Hürriyet - Magazin
   - Güncelleme:
  Bu yaz hangi yarıştayız?

  26-27 HAZİRANULUSLARARASI GELİBOLU TRİATLONUYerli-yabancı 600 triatleti bir araya getirecek triatlon, yarışın yapıldığı bölgenin tarihi dokusu nedeniyle özel bir öneme sahip. Türkiye Triatlon Federasyonu'nun organizasyonuna katılanlar, Kabatepe Limanı bölgesinden başlayarak 1.

  26-27 HAZİRAN

  ULUSLARARASI GELİBOLU TRİATLONU

  Yerli-yabancı 600 triatleti bir araya getirecek triatlon, yarışın yapıldığı bölgenin tarihi dokusu nedeniyle özel bir öneme sahip. Türkiye Triatlon Federasyonu'nun organizasyonuna katılanlar, Kabatepe Limanı bölgesinden başlayarak 1.9 km yüzüp 90 km bisiklete binecek ve 21 km koşarak aynı yerde final yapacak. Triatlon lisansı olmayanlar katılamıyor.

  Katılım ücreti: 180 - 600 lira

  Başvuru: gelibolutriatlonu.com

  4 TEMMUZ

  OSMANGAZİ ULUDAĞ BİSİKLET TIRMANIŞI

  31.7 kilometrelik yarış, 18-20 yaş grubundan başlayarak 60-64 yaş grubuna kadar 10 farklı kategoride düzenlenecek. Birinciye bilgisayar, ikinciye akıllı saat ve üçüncüye  kask ödülü var. Yarış, Uludağ Sarıalan ile Osmangazi Belediyesi Sosyal Tesisi arasında. 8.30'da başlıyor.

  Katılım ücreti:  150 lira

  Başvuru:  osmangazibelediyespor.org

  10 TEMMUZ

  BÜYÜKADA GECE KOŞUSU

  Büyükada 10 Temmuz Cumartesi günü sizi akşam koşusuna çağırıyor. 20.00'de başlayacak koşu 21K, 10K ve 5K olarak üçe ayrılacak. Büyükada'da ilk kez düzenlenecek gece koşusu için şimdiden kafa lambalarınızı hazırlayın.

  Katılım ücreti netleşmedi.

  Başvuru: buyukadakosusu.com

  11 TEMMUZ

  15'İNCİ KAZANCI DOSTLUK KOŞUSU

  Saat 9.00'da Bursa, Kazancı Köyü'nden başlayacak yarış 9 kilometrelik bir parkurun ardından Kozluören Köyü'nde sona erecek. Bursa Masterler Atletizm Kulübü tarafından organize edilen etkinliğe 18 yaşını dolduran herkes katılabilir.

  Katılım ücreti: 50 lira

  Başvuru: bursakazancikosusu.com

  21-22 AĞUSTOS

  İSTANBUL 24H

  Formula 1'e ev sahipliği yapan Intercity İstanbul Park yarış pistinde 24 saat aralıksız süren bisiklet dayanıklılık yarışına hazır mısınız? 2, 4 veya 6 kişilik takımlar halinde yapılacak yarışta her takımdan aynı anda sadece 1 kişi bisiklet sürebilecek. Derecelendirme alınan mesafeye göre yapılacak.

  Katılım ücreti netleşmedi.

  Başvuru: istanbul24h.com

  Hürriyet / Magazin

  Triatlon Bisiklet Türkiye Uludağ Magazin Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.
  title