Ayşe Yüksel'den ortalığı karıştıracak açıklama! Survivor'da kim öpüştü? - Haberler
Haberi Paylaş

Ayşe Yüksel'den ortalığı karıştıracak açıklama! Survivor'da kim öpüştü?

Snob Magazin - Magazin
 - Güncelleme:
Ayşe Yüksel'den ortalığı karıştıracak açıklama! Survivor'da kim öpüştü?

'Survivor 2021' yarı finalinde elenen, son günlerde sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Ayşe Yüksel, kendisine yöneltilen soru üzerine magazin gündemine bomba gibi düşen bir açıklamaya imza attı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla konuşulan Survivor Ayşe Yüksel, İsmail Balaban'ın şampiyon olduğu yarışma sonrasında ise yaptığı açıklamalarla adından söz ettiriyor. 21 yaşındaki sporcu, son olarak katıldığı Onedio'nun Youtube programında şoke eden bir itirafta bulundu. "İçinde kalan söylemek istediğin bir şey var mı?" sorusuna şöyle yanıtladı: "İçimde neler neler var, bil bilseniz! Şuraya döksem roman olur adeta. Söylemek istediklerim var; ne kadar doğru ne kadar yanlış, onu sizin takdirinize bırakıyorum...

"Adada öpüştüğünü duyduğumuz insanların, dışarıdaki tutumunun neden devam etmediği veya halkın bundan haberdar olmayışı tabii ki benim içimde kalan şeylerden biri."

Ayşe Yüksel'in bu açıklaması sonrası; söz konusu iddianın gerçeklik payı, doğru ise Survivor adasında kimin veya kimlerin öpüştüğü merak konusu oldu.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcısı ve sunucusu olduğu 'Survivor 2021'de sergilediği performansla alkış alan Ayşe Yüksel, yaşadığı polemiklerle de gündem olmuştu.

Ayşe Yüksel ile kendisi gibi Survivor yarı finalinde elenen Aleyna Kalaycıoğlu arasında sular durulmuyor. Yüksel, yarışmanın ilk günlerinde yakın arkadaş olduğu Kalaycıoğlu hakkında geçtiğimiz günlerde dikkat çeken bir gönderme yapmıştı.

Survivor Ayşe'ye, yarışmada yıldızının barışmadığı Aleyna Kalaycıoğlu'na, trafikte seyir halindeyken açıp eşlik ettiği Serdar Ortaç'ın 'Poşet' şarkısı ile gönderme yaptığı iddiası sorulmuştu. Ayşe Yüksel, "Evet arkadaşlar bu kişi hakkında hiçbir şey düşünmüyorum, bu şarkı ona armağan olsun" sözleriyle adından söz ettirmişti.

Snob Magazin / Magazin

İsmail Balaban, Şampiyon, Survivor, Magazin, Haberler

title