Evlilik dışı çocuk yaptığı isimden Berdan Mardini hakkında bomba iddia: Yasaklı madde kullanıyor - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Evlilik dışı çocuk yaptığı isimden Berdan Mardini hakkında bomba iddia: Yasaklı madde kullanıyor

Snob Magazin - Haberler | Magazin

Geçtiğimiz yıllarda Berdan Mardini'den evlilik dışı çocuğu olduğunu mahkeme kararıyla ispatlayan Yeliz Erçin, ünlü şarkıcı hakkında çarpıcı bir iddia ortaya attı. Erçin, kendisine nafaka indirim davası açan Mardini için "Yasaklı madde kullanıyor" dedi.

Şarkıcı Berdan Mardini'den çocuğu olduğunu mahkeme kararıyla ortaya koyan Yeliz Erçin, ' Söylemezsem Olmaz' programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"KENDİSİ YASAKLI MADDE KULLANIYOR"

Berdan Mardini'n hakkında dava açtığını söyleyen Yeliz Erçin, "Nafaka indirim davası açmış, gerekçe olarak ise yasaklı madde kullandığımı iddia etmiş. Berdan Mardini kendisi yasaklı madde kullanıyor". dedi.

ESKİ EŞİ DE ÇİLEDEN ÇIKTI

Berdan Mardini 'yasak aşk' haberler iyle gündem olan eski eşi Fatoş Yelliler'in anneliğini eleştirip, "Çocuklarımın, annelerini görüp görmeyeceği beklenen testlere göre belirlenecek" demişti. Ünlü şarkıcının bu sözlerine sosyal medyadan yanıt veren Yelliler ise "Konuşmaya başlarsam devlete karşı yapılan illegal işlerden başlarım" ifadelerini kullandı.

Snob Magazin - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (2)
Hasan Bal:Kadının beyanı esastır yalan olduğu sürece daha başımıza çok şeyler gelecek kadın hakaret edecek erkek sesini kesecek şikayet edilirse evden uzaklaştırma çocuğuna terbiye etmek için bir şey derse şikayet edilse evden uzaklaştırma Türk kültüründe görülmeyen şeyleri görüyoruz TV lerde kadın aldatırsa şayet yine vursan kadın haklı daha neleri göreceğiz halbuki çift taraflı insanları dinleseler ama maelesef kadın haklıdır yalan konuşmaz konuşan yokmu ülkemde kaç insan bu şekilde mağdur günahı kime? Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
FAKIR VATANDAS:vay be bizim köyde buna hem zinakar hemde keş diyorlar.ben duymayalı adını değiştirmişler Cevap Yaz 4 37 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title