Oyuncu Bensu Soral, Hakan Baş ile boşandığı iddiasını yalanladı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Oyuncu Bensu Soral, Hakan Baş ile boşandığı iddiasını yalanladı

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

Bir süredir haklarında çıkan ihanet iddialarının ardından boşandıkları ileri sürülen Bensu Soral ve Hakan Baş çiftinden beklenen açıklama geldi. Dün akşam Cihangir'de görüntülenen güzel oyuncu, boşanma iddiasını yalanlayarak "Boşanma olursa bunu saklamayız. Evliliğimizi kurtarmak için çabalıyoruz" dedi.

29 Eylül 2018 yılında nikah masasına oturan oyuncu Bensu Soral ve Hakan Baş'ın birbirini aldattıkları iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Evliliklerinde kara bulutların dolaştığını kabul eden ikilinin tek celsede boşandığı iddia edildi. Cihangir'deki bir etkinliğe katılan Bensu Soral, boşanma iddiasını yalanlarken evliliği hakkında da çarpıcı açıklamalar yaptı.

"EVLİLİĞİMİZİ KURTARMAK İÇİN ÇABALIYORUZ"

Boşandığı yönündeki haberler hakkında konuşan güzel oyuncu, "Gerçek değil o haberler. Biz de gördük Hakan'la birlikte o haberler i. Sizden bir şey gizlemiyoruz zaten. Boşanma olursa bunu saklamayız. Evliliğimizi kurtarmak için çabalıyoruz ama olmazsa da kısmet bu işler. Ben sadece size gerçeklerden bahsediyorum. Diğer çıkan haberler e ne olur itibar etmeyin" dedi.

Oyuncu Bensu Soral, Hakan Baş ile boşandığı iddiasını yalanladı

Oyuncu Bensu Soral, Hakan Baş ile boşandığı iddiasını yalanladı

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (2)
koray kılıç:arkadas bu bensu soral beşlenmezmi haksızmıyım bu nedir ya Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
Milliyetçi:ulan 3 yıl olmuş çocuğuda yapmışssınız yazık olacak o sabiye evliliğinizi bencede kurtarın Cevap Yaz 12 6 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title