Magazin Dünyası Sarsılacak!

Magazin Dünyası Sarsılacak!

Sabah yazarının Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili ortaya attığı 'kaset' iddiası çok ses getireceğe benziyor.

Magazin Dünyası Sarsılacak!

Geçtiğimiz günlerde Erkan Özerman; Kıvanç Tatlıtuğ'un, mankenliğe başladığı ilk yıllarda Paris'te bir restoranda havyarı bozuk zeytin ezmesi sandığını söylemişti. Özerman'ın bu sözleri ise Tatlıtuğ'u kızdırdı: Anne ve babası Kıvanç'a verdiğim değeri vermedi. Sizce Özerman, Tatlıtuğ'dan ne istiyor?

Herkes bir konuyu atlıyor, Erkan Özerman bunları neden Kenan İmirzalioğlu'na, Tolgahan Sayışman'a, Mehmet Akif Alakurt'a, Çağatay Ulusoy'a, Berk Oktay'a yapmıyor? Demek ki Kıvanç Tatlıtuğ gerçekten adamın canını yakmış. Demek yanlış giden bir şeyler olmuş. Şimdi şunu duyar gibiyim, "İyi de Kıvanç bunların hepsinden daha popüler veya daha çok para kazanıyor". Yanlış, hemen öyle atlamamak gerek. Bir Kenan İmirzalioğlu faktörü var ki Kıvanç'tan daha önce meşhur oldu, çok daha fazla projede yer aldı. Kimsenin parasının hesabını tutmuyoruz, bu yüzden Kenan mı daha zengin, Kıvanç mı bu hiç bilinmez. Şöyle bir gerçek var, Kenan Erkan Özerman bugün ne isterse yapıyor, nereye çağırırsa geliyor, asla kendisini kırmıyor.

Ben yıllardır bu işi yapıyorum, Erkan Özerman'ın bu kadar kafayı taktığı başka bir konu görmedim. Bence zamanla daha başka şeylerde ortaya çıkacak, Erkan Özerman şu ana kadar buzdağının üstünü anlattı ve gösterdi. Mahkemeyi bekliyor… Kıvanç'ın avukatı çok talihsiz laflar etti, Özerman şimdilik susuyor, zamanı gelince ( bana dosyaları ve bantları gösterdi) magazin dünyasının sarsılacağı belgeler çıkabilir!

Marilla Elçik

Sabah : http://www.sabah.com.tr