Damadın Drift Yaptığı, Sağdıcın Ateş Açtığı Görüntüler Hızla Yayıldı, Başsavcılık Olaya El Attı

Damadın Drift Yaptığı, Sağdıcın Ateş Açtığı Görüntüler Hızla Yayıldı, Başsavcılık Olaya El Attı

Bursa'da damadın drift yaptığı, sağdıcın da havaya ateş açtığı olayın videosu sosyal medyada hızla yayılınca Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı, damat ve sağdıcın bulunması için soruşturma başlattı.

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde geçen sene düğünden sonra çekildiği belirtilen görüntülerin sosyal medyada hızla yayılmasının ardından Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı, düğmeye bastı. İsmi öğrenilemeyen damat ve sağdıcı hakkında soruşturma başlatan Başsavcılık şahısların bulunması için de gerekli işlemleri başlattı.

VİDEO TIKLANMA REKORU KIRDI

Çılgınlığın görüntüsü sosyal medyaya yeni düştü. Gelin arabasını süren damat, üstü açık otomobiliyle drift yaparken, arkada oturan ve sağdıcı olduğu öğrenilen şahıs ise havaya ateş ediyor. Yanında oturan kadın, cep telefonu ile çektiği o anları sosyal medyada paylaştı. Video tıklanma rekoru kırdı.

BAŞSAVCILIK SORUŞTURMA BAŞLATTI

Videonun ortaya çıkmasının ardından Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı olaya el attı. İsimleri öğrenilemeyen damat ve sağdıcı hakkında soruşturma açan Cumhuriyet Başsavcılığı şahısların kimliklerinin tespit edilmesi için gerekli çalışmaları başlattı. Şahıslar hakkında yapılan isim tespitinin ardından gerekli adli işlemler uygulanacak.

Kaynak: İHA