Madonna Şirket Değiştiriyor

Madonna Şirket Değiştiriyor

ABD'de Yayımlanan Wall Street Journal Gazetesine Göre, Şarkıcı Madonna, 120 Milyon Dolar Karşılığında Plak Şirketini Değiştiriyor.

Madonna Şirket Değiştiriyor

ABD'DE YAYIMLANAN WALL STREET JOURNAL GAZETESİNE GÖRE, ŞARKICI MADONNA, 120 MİLYON DOLAR KARŞILIĞINDA PLAK ŞİRKETİNİ DEĞİŞTİRİYOR.

Gazetenin internet sitesindeki haberde, konser organizatörü Live Nation şirketinin Madonna'ya 10 yıl için 120 milyon dolar önerdiği ve şarkıcının şu anki plak şirketi Warner Bros. Records'dan ayrılmak üzere olduğu belirtildi.

Haberini 'taraflar arasındaki görüşmelere yakın kaynaklara' dayandıran gazete, bu kontrata göre Live Nation'ın, Madonna'nın 3 yeni albümünün haklarını elde edeceğini, Madonna için turneler ayarlayacağını ve şarkıcının adını taşıyan ürünleri satabileceğini yazdı.

Kontrattaki son ayrıntıların görüşüldüğü belirtilen haberde, pop müzik tarihinde daha önce böyle büyük bir anlaşmaya varılmadığı kaydedildi.

Anlaşmanın doğrulanması halinde, 2005'ten bu yana en çok para kazanan kadın şarkıcı olan Madonna'nın bu unvanını sağlamlaştıracağı yorumu yapılıyor.

Madonna, Forbes Dergisi'ne göre 325 milyon dolarlık bir servete sahip.