Madonna Markalı Kıyafetler Bolu'da Üretiliyor

Madonna Markalı Kıyafetler Bolu'da Üretiliyor

Bolu'da Kurulu Bulunan Domino ve İkinci Bahar Tekstil'de, Madonna Markalı Kıyafetlerin Üretimi Yapılıyor. Madonna'nın Tasarımını Yaptığı Pantolon, Ceket ve Gömlekler Dünyanın Dört Bir Yanına Gönderiliyor.

Madonna Markalı Kıyafetler Bolu'da Üretiliyor

Bolu'da kurulu bulunan Domino ve İkinci Bahar Tekstil'de, Madonna markalı kıyafetlerin üretimi yapılıyor. Madonna'nın tasarımını yaptığı pantolon, ceket ve gömlekler dünyanın dört bir yanına gönderiliyor. Domino Tekstil'in sahibi ve aynı zamanda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Türkiye Konfeksiyoncular ve Hazır Giyim Sanayi Meclis Başkanı Umut Oran kıyafetleri Çin'de dahil olmak üzere Amerika ve tüm Avrupa ülkelerine gönderdiklerini söyledi.

Satılan her üründen Madonna'nın ücret aldığını söyleyen Umut Oran şöyle konuştu;

"Dünyaca ünlü Hennes and Maurıtz firması tarafından 'Ucuz fiyata moda. Ödenebilir fiyata moda' adlı bir proje başlatıldı. Bu proje kapsamında da Madonna'ya isminin marka olarak kullanılması için teklif götürüldü. Sonuçta satılan her üründen Madonna'ya da belli bir ücret verilmesi karşılığında anlaşmaya varıldı. Ünlü moda tasarımcıları ve Madonna ceket, pantalon ve gömlekler hazırlıyor. İlk önce Madonna'nın ölçülerinde kıyafetler hazırlayıp gönderiyoruz. Madonna bunları önce kendisi deniyor ve beğenirse seri olarak üretmeye başlıyoruz. Şu an Madonna'nın da deneyerek beğendiği pantalon, ceket ve gömlekleri Çin de dahil olmak üzere Amerika ve tüm Avrupa ülkelerine gönderiyoruz" dedi.