Madonna: 'Evlat Edinmemle İlgili Tartışmalar Acı Vericiydi"

Madonna: 'Evlat Edinmemle İlgili Tartışmalar Acı Vericiydi"

Amerikalı Pop Yıldızı Madonna, Malavili Bir Erkek Çocuğunu Evlat Edinmesiyle İlgili Tartışmaların, Doğum Sancıları Kadar Acılı Olduğunu Söyledi.

Madonna: 'Evlat Edinmemle İlgili Tartışmalar Acı Vericiydi

Amerikalı pop yıldızı Madonna, Malavili bir erkek çocuğunu evlat edinmesiyle ilgili tartışmaların, doğum sancıları kadar acılı olduğunu söyledi.

Madonna, Cannes Film Festivali'nde gazetecilere yaptığı açıklamada, tartışmalar için ''Acı vericiydi ve büyük bir mücadeleydi, bunu anlamadım'' diyerek, ''Fakat sonunda bunu mantığa uydurdum. Bir kadın çocuk sahibi olduğunda ve normal doğum yaptığında, muazzam acı çeker'' yorumunu yaptı.

Ünlü şarkıcı, bu dönemde yanıbaşında kendisini çocuk kaçırmakla suçlayan basınla uğraşırken, kendisinin de bir tür doğum sancısı çektiğini söyledi.

Cannes'da, Malavi'de çocukları vuran, yoksulluk, AIDS ve diğer hastalıkları konu alan, kendi yapımı ''I Am Because We Are'' isimli belgesel filmin gösterimi ve Amerikan AIDS Araştırmaları Vakfı'nın bağış yemeği için bulunan Madonna'nın Malavili David Banda'yı evlat edinmesiyle ilgili karar, gelecek hafta Malavi'de onaylanacak. Banda'nın babası, Madonna'nın oğlunu evlat edinmesine karşı çıkmıyor.