Madonna Boşanacağı Haberlerini Yalanladı

Madonna Boşanacağı Haberlerini Yalanladı

Popun Divası Madonna (49), Yönetmen Olan İngiliz Eşi Guy Ritchie'den (39) Boşanmayı Planladığı Yönündeki Haberleri Yalanladı.

Madonna Boşanacağı Haberlerini Yalanladı

Popun divası Madonna (49), yönetmen olan İngiliz eşi Guy Ritchie'den (39) boşanmayı planladığı yönündeki haberleri yalanladı.

Madonna, People dergisiyle yaptığı röportajda, "Kocam ve ben boşanmayı planlamıyoruz" diyerek, çiftin boşanacağına dair aylardır süregelen dedikodulara son noktayı koydu.

Yankee takımının beyzbolcusu Alex Rodriguez ile ilişki yaşadığına dair haberleri de yalanlayarak, "Çocuklarımı, bir Yankee maçına götürdüm. Alex Rodriguez ile hiçbir biçimde duygusal bir ilişkim yok" diye konuştu.

Madonna, söz konusu söylentilerin basının uydurması olduğunu belirterek, "Yıllar içinde hakkımdaki suçlamaları ve yanlış haberleri ciddiye almamayı öğrendim" yorumunu yaptı.

Dergi, popun divası Madonna ile aşk yaşadığı söylentileri çıkan beyzbolcu Alex Rodriguez'in eşi Cynthia'nın eşini terk ettiğini de yazdı.

2000 yılında İskoçya'da evlenen Madonna ve Ritchie'nin, Rocco adında bir oğlu var. Daha önceki bir ilişkisinden Lourdes adında kızı olan Madonna, 2006 yılında David Banda adlı Malavili bir erkek çocuğunu evlat edinmişti.

Kaynak: AA