Macera Yarışmasında İngiliz 2 Sporcu Kayboldu - Haberler
Haberi Paylaş

Macera Yarışmasında İngiliz 2 Sporcu Kayboldu

AA - Haberler | Güncel
Macera Yarışmasında İngiliz 2 Sporcu Kayboldu

Gümüşhane'nin Kürtün İlçesinde Düzenlenen Uluslararası Macera Yarışması Sırasında 2 İngiliz Sporcu Kayboldu.

Gümüşhane'nin Kürtün ilçesinde düzenlenen Uluslararası Macera Yarışması sırasında 2 İngiliz sporcu kayboldu.

Gümüşhane Valiliği, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü, Türkiye Oryantiring Federasyonu ile Kürtün Kaymakamlığı tarafından düzenlenen ve Team Touareg Türk (TTT) tarafın organize edilen macera yarışlarının ikinci gününde, katılımcılar, Gümüştüğ Köyüne bağlı Abdalmusa Tepesine çıktılar.

Buradan göller mevkisine, oradan da Torul Barajına gitmek üzere yola çıkan sporculardan İngiliz James Ward ile Sabrina Versee'nin, başka yöne giderek kayboldukları anlaşıldı.

TTT Organizatörü Alı Rıza Bilal, İngiliz sporcuların, Kengil mevkisi-Karagöller güzergahında başka yöne gittiklerinin anlaşılması üzerine bu bölgede arama yapıldığını, daha sonra, sporcuların Giresun'un Karabük Köyü Çatalkaya Yaylası'nda olduklarının tespit edildiğini söyledi.

Telefonla görüştükleri Ward ve Versee'nin sağlık durumlarının iyi olduğunu ve bulundukları yerde çadır kurduklarını belirten Bilal, ''Onları almak için ekip gönderdik. Herhangi bir sorunları yok. En kısa zamanda aramızda olacaklar'' dedi.

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title