M1 Gaziantep Avm'de Altın Günü - Haberler
Haberi Paylaş

M1 Gaziantep Avm'de Altın Günü

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
M1 Gaziantep Avm'de Altın Günü

M1 Gaziantep AVM ’de ekranların sevilen yüzleri ve ünlü sanatçıların katılımıyla sahnelenen Altın Günü isimli şov büyük ilgi gördü.

M1 Gaziantep AVM 'de ekranların sevilen yüzleri ve ünlü sanatçıların katılımıyla sahnelenen Altın Günü isimli şov büyük ilgi gördü.

M1 Gaziantep AVM 'de düzenlenen ekranların sevilen isimlerinin katılımıyla sahnelenen Altın Günü yoğun ilgi gördü. Çiğdem Tunç, Safiye Soyman-Faik Öztürk, Fehmi Dalsaldı ve Güllüm Show Azize geleneksel altın günü için hazırlanan ev dekorunda sahneye çıkarak, tiyatral bir gösteri sundu. Gösterinin başında sahneye çıkan Faik Öztürk ile Safiye Soyman arasındaki atışmalar konukların da katılımıyla tatlı bir çekişmeye dönüşürken, kahkahaların eksik olmadığı etkinlikte, ekranlarda olan bazı programların taklitleri de yerele uyarlandı. Safiye Soyman, Düğün Dernek filmiyle özdeşleşen "Entarisi Dım Dım Yar" türküsünü seslendirirken Faik Öztürk, Çiğdem Tunç ve Fehmi Dalsaldı ise filmdeki halay sahnesini canlandırdı. Tüm izleyenlerin alkış ve kahkahalarla eşlik ettiği şov büyük ilgi görürken, yapılan eğlenceli yarışmalar sonucunda 3 izleyiciye de çeyrek altın hediye edildi.

Etkinliğin gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, "Altın Günü yoğun ilgi gördü, etkinlik alanı tamamen doldu. Ziyaretçilerimizin sosyal, kültürel ve sanatsal yaşamlarına da katkıda bulunmak amacıyla bu tür etkinlikleri yapmaya devam edeceğiz" dedi. - GAZİANTEP

M1 Gaziantep Avm'de Altın Günü

M1 Gaziantep Avm'de Altın Günü

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title