LYS Türkiye 5.'si Milyoner'de İkinci Soruda Elendi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

LYS Türkiye 5.'si Milyoner'de İkinci Soruda Elendi

Haberler.com - Haberler | Magazin

Selçuk Yöntem'in sunduğu yarışmada "Hangi taş yosun tutmaz?" sorusunu bilemeyen LYS Türkiye 5.'si Özge Armutçu, ödül alamadan yarışmadan ayrıldı.

ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'in son bölümüne LYS'de Türkiye 5.'si olmayı başaran Koç Üniversitesi öğrencisi Özge Armutçu katıldı.

C ŞIKKINI TERCİH EDİNCE...

Kim milyoner Olmak İster'de Selçuk Yöntem'in kendisine yönelttiği; "Halk arasında kullanılan bir söze göre hangi taş yosun tutmaz?" sözüne "A-Dikili, B-Çatlayan C-Islanan D- Yuvarlanan" seçeneklerinden; 'C-Islanan' şıkkını tercih edince olanlar oldu.

2. SORUDA ELENDİ

Doğru cevabı D şıkkı olan soruya yanlış yanıt veren yarışmacı herkesi şaşırtarak 2. soruda programa veda etti. Genç yarışmacı programdan para kazanmadan ayrıldı.

"7 YAŞINDAKİ YEĞENİM DOĞRU CEVAP VERDİ"

Genç kızın yarışmaya erken vedası sosyal medyada büyük yankı uyandırırken "Elendiği soruya 7 yaşındaki yeğenim doğu cevap verdi" şeklinde yorumlar yapıldı.

LYS Türkiye 5.'si Milyoner'de İkinci Soruda Elendi

LYS Türkiye 5.'si Milyoner'de İkinci Soruda Elendi
Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
Yorumlar (5)
hakan demir:bu deyim yada atasözü büyüklerimden duyduğuma göre çok eskiden kullanılırmış v günümüzde artık kullanılmıyor miyadı dolmuş. . e bu kız olsa olsa 20 yada 21 yaşında olsun, nerden bilecek bu deyimin cevabını. . bunun okuduğu okulla yada zeksıyla bir alakası yok kardeşim. . mesela bu kızın büyük annesine sorun bu soruyu o bilir, anlaşıldımı anlatılmak istenen?. . yok tabi, nerdeee?
MUHAMMEDERRR:DALGA GECİLECEK BİŞEY YOK ORTADA DALGA GECENLER ONCE BI KENDI HALINE BAKSIN KIZ EN AZINDAN SAGLAM BİR ÜNÜVESİTEDE. . . BU YETERLİDİR Kİ KOC ÜNÜVERSİTESİ HERÖNUNE GELENIDE ALMIYOR. . .
balıkçı:daha hayat üniversitesi bitirmemiş. normaldir bu tip bilgiler yaşanarak öğrenilir.
500
title