LÜTFÜ SAVAŞ HABERLERİ

Lütfü Savaş haber, Lütfü Savaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lütfü Savaş - 18.06.2021
Haberler | H.B.B.
Tarih: 14 Şubat 2021, 17: 23 Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, katıldığı bir televizyon programında gazetecilerin sorularını yanıtlayarak kent ve ülke gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu.
Lütfü Savaş - 12.06.2021
Haberler | H.B.B.
Tarih: 12 Haziran 2021, 14: 38Paraguay Büyükelçisi Ceferino Valdez Peralta, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ı makamında ziyaret etti.
Lütfü Savaş - 12.06.2021
Haberler | H.B.B.
Tarih: 12 Haziran 2021, 11: 10 Hatay Büyükşehir Belediyesi, Çevre Haftası dolayısıyla farkındalık yaratan bir etkinlik gerçekleştirdi. HBB Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığının Antakya ilçesine bağlı Ballıöz Mahallesi'nde  düzenlediği etkinliğe HBB personeli, Hatay Yürüyüş Ekibi, Boran Bisiklet Kulübü, Hatay Bisiklet Ekibi ve birçok doğasever katılarak alanda doğa yürüyüşü yaptı çevre temizliği gerçekleştirdi. "AMACIMIZ TOPLUMDAKİ ÇEVRE BİLİNCİNİ VE ÇEVRE KORUMA ANLAYIŞINI ARTTIRMAK" Etkinlikte düşüncelerini paylaşan HBB Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Ahmet Dolğun, " Bugün Ballıöz mevkiinde doğa yürüyüşümüzü yaparak çevre temizliği yapıyoruz. Buradaki amacımız Dünya Çevre Günü ve Haftası münasebetiyle toplumdaki çevre bilincini ve çevreyi koruma anlayışını arttırmaktır. Son yıllarda çevre kirliliği konusunda gündemi meşgul eden çok ciddi çevre sorunlarını yaşanmaktadır. Bu anlamda biz de Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak sayın başkanımız Doç. Dr Lütfü Savaş'ın talimatları doğrultusunda çalışmalarımızı yürütüyoruz" dedi.
Lütfü Savaş - 11.06.2021
Haberler | H.B.B.
Tarih: 11 Haziran 2021, 21: 38 Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, KRT TV'nin canlı yayın konuğu olarak açıklamalarda bulundu.
Lütfü Savaş - 11.06.2021
Haberler | H.B.B.
Tarih: 11 Haziran 2021, 21: 24Doğa ve çevrenin korunması amacıyla il genelinde çalışmalar gerçekleştiren Hatay Büyükşehir Belediyesi, Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında Samandağ ilçesindeki Mileyha sulak alanda önemli bir etkinliğe imza attı. HBB Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinliğe EXPO Gönüllüleri, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ve birçok vatandaş katılarak denize yakın olan ve birçok biyolojik çeşitliliği içinde barındıran Mileyha sulak alanda temizlik çalışması gerçekleştirdi ve alanı yakından tanıma fırsatı buldu. "HEP BERABER MİLEYHA'YI KORUYALIM"Herkesin tanıdığı ve kuşları gözlemlemek için dünyayı dolaşan Yaban Hayatı Uzmanı aynı zamanda Fotoğrafçı Emin Yoğurtçuoğlu, "Bugün Hatay Mileyha alanında Çevre Haftası etkinliği için buluştuk. Yüzlerce arkadaşımız geldi ve birçok kuşu gördük. Aynı zamanda Mileyha'nın kuşlar ve diğer hayvanlar için öneminden bahsettik. Burası birçok insana, kuşa ve doğaya ev sahipliği yapacak. Hep beraber Mileyha'yı koruyalım. Ben böyle etkinliklerin devam etmesini istiyorum. Bu tarz yerlerin çocukların, sporcuların, ilgili insanların sahiplenmesi ve izlemesi bizim için çok önemli. Çünkü burası dünyadaki en önemli alanlardan bir tanesi" dedi. Samandağ Çevre Koruma ve Turizm Derneği Başkanı Mişel Atik de Yeşil Deniz Kaplumbağaları açısından Samandağ'ın önemli bir bölge olduğunun altını çizdi. "BULUNDUĞUMUZ ALAN 273 KUŞ TÜRÜNE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR"Gerçekleştirilen temizlik çalışması ve Mileyha sulak alan hakkında bilgi veren HBB Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Ahmet Dolğun, "Çevre Haftası etkinliği çerçevesinde toplumun dikkatini çekmek için, çevre bilinci oluşturmak ve çevre korunması noktasında çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Ülkemizde 86 adet sulak alan vardır. İlimizde ulusal düzeyde öneme haiz Gölbaşı Gölümüz mevcut. Mahalli öneme haiz Hassa'da sulak alanımız mevcuttur. Şu anda bulunduğumuz alan yaklaşık 273 kuş türüne ev sahipliği yapıyor. Sayın Başkanımız Lütfü Savaş da bu alanlara çok büyük önem veriyor" dedi.
Lütfü Savaş - 11.06.2021
CHP'den Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun KKTC'deki temaslarına ilişkin açıklama Açıklaması
CHP'den, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun dünkü KKTC ziyaretine ilişkin yapılan açıklamada, ziyarette Kılıçdaroğlu'na CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, İstanbul Milletvekili ve Başdanışman Erdoğan Toprak, Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Genel Başkan Dış İlişkiler Başdanışmanı ve İstanbul Milletvekili Ünal Çeviköz, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve CHP KKTC Temsilcisi Mustafa Yürükçü'nün eşlik ettiği ifade edildi.
Lütfü Savaş - 10.06.2021
Son dakika haber: KKTC Meclis Başkanı Sennaroğlu ile Başbakan Ersan Saner, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu kabul etti
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na ziyaretinde CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, Genel Başkan Başdanışmanı Ünal Çeviköz ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş eşlik ediyor.
Lütfü Savaş - 09.06.2021
Haberler | H.B.B.
Tarih: 09 Haziran 2021, 10: 14Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Altınözülü muhtarlar ve mahalle sakinleri ile buluştu.
Lütfü Savaş - 07.06.2021
Haberler | H.B.B.
Tarih: 07 Haziran 2021, 18: 56 Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Türk sporuna katkı sunmaya devam ediyor.
Lütfü Savaş - 07.06.2021
6 Haziran 2021 Haberleri
6 Haziran 2021 Manşet Haberleri.
Lütfü Savaş - 04.06.2021
Haberler | H.B.B.
Tarih: 04 Haziran 2021, 19: 31 Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 55 yerel Tv'nin ortak yayınladığı akşam bülteninin canlı yayın konuğu oldu.
Lütfü Savaş - 04.06.2021
Hatayspor'a 18 yaşında forvet
İmza törenine Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş katılırken, kulüpten yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi: "Kulübümüz daha önce Sarıyer forması giyen forvet oyuncusu Bertuğ Özgür Yıldırım ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.
Lütfü Savaş - 03.06.2021
Son dakika haber... Hatayspor, sağ kanat oyuncusu Sadık Baş'ı transfer etti
Onursal başkan Lütfü Savaş'ın da imza törenine katıldığı kaydedilen açıklamada, "Atakaş Hatayspor'umuza hayırlı olsun.
Lütfü Savaş - 02.06.2021
Haberler | H.B.B.
Tarih: 02 Haziran 2021, 16: 03Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ı makamında ziyaret etti.
Lütfü Savaş - 26.05.2021
Lütfü Savaş, beton asfalt çalışmaları öncesi incelemelerde bulundu
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Samandağ ilçesine bağlı Vakıflı Mahallesi ile Kapısuyu Mahallesi yolunda beton asfalt çalışmaları öncesi incelemelerde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Lütfü Savaş Haberleri | Lütfü Savaş Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Lütfü Savaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Lütfü Savaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Aliağa Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 19:13:48. #1.14#

title