Lüks Villada, 48 Kilo 850 Gram Uyuşturucu Ele Geçirildi

Lüks Villada, 48 Kilo 850 Gram Uyuşturucu Ele Geçirildi

Narkotik Polisi yapılan bir istihbarat çalışmasında Büyükçekmece Gürpınar'da bir villada doğu illerinden gelen uyuşturucunun depolandığını tespit etti.

Lüks Villada, 48 Kilo 850 Gram Uyuşturucu Ele Geçirildi

Narkotik Polisi yapılan bir istihbarat çalışmasında Büyükçekmece Gürpınar'da bir villada doğu illerinden gelen uyuşturucunun depolandığını tespit etti. Bunun üzerine ekipler, geçen Pazartesi harekete geçerek villaya baskın düzenledi. Baskın anları an be an polis kamerasına da yansıdı.

KAPIYI KIRIP İÇERİ GİRDİ

Görüntülere göre polis araçları villaya geldi. Daha sonra bahçe kapısı önünde bekleyen ekipler içeri girmek için hazırlık yaptı. Operasyon startı verilmesi üzerine, bir polis memuru, "Polis aç" diye bağırdı. Ancak zanlının kaçmaya çalıştığı fark edilince, narkotik ekipleri bahçe kapısını kırarak içeriye girdi. Villa bahçesinin arka tarafından kaçmaya çalışan şüpheli İlhan Ö. yakalanıyor. Kamera bunun ardından villada yapılan aramayı, uyuşturucunun bulunma anlarını da kaydediyor.

2 KOLİ'DEN 48 KİLO 850 GRAM UYUŞTURUCU ÇIKTI

İstanbul Narkotik Polisi lüks villada yaptığı aramalarda, villanın merdiven altındaki dolapta, 2 koli içerisine konulmuş 96 paket halinde 48 kilo 850 gram uyuşturucu ele geçirildi. Emniyette yapılan incelemelerde uyuşturucunun eroin olduğu belirlendi.

Gözaltına alınan zanlı İlhan Ö., emniyette işlemlerinin tamamlanmasının ardından dün Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na sevk edildi. İlhan Ö., mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

(BB) - İstanbul / Fatih